Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus elejére kiírt...

Augusztus elejére kiírt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, kinél hogy alakulnak a dolgok:)
2012. jún. 4. 19:58
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én vagyok aki 12.re volt kiírva. 24én született meg a kicsi Noel! :) Jól érezte magát ott bent. Sima szülés volt, 4 óra. :) Pont karácsonykor lesz 4 hós. Most 63 cm és 6040 gramm. :) 3680 grammal és 57 cmel született.


Sajnos tápszeres kiegészítést kap a cici mellé mert kevés a tejem. Egy nap kb 5x eszik 133 mlt. És éjszaka nem ébred. Este 7-8 órakor elalszik és pontban negyed 8kor kel. :)


Ti hogy vagytok?

2012. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Kedves első, kicsit megnyugodtam, hogy nem csak az én babám ilyen nagy:)


A lányom 63cm, 7480g volt 4 hónaposan:)

Csak cicizik, de abból rengeteget. Átlagosan 9-kor alszik, és kel enni 1-kor meg 5-kor. NApközben meg 2,5 óránként kéredzkedik cicire. Ma kezdtem el, hogy lassan kitolom az evéseket 3 órára, eddig jól haladunk, bár volt ellenkezés, de fél órát ki lehet bírni. A cél, hogy karácsonyra bírja 4 óránként:D

Noel is nagyon szépen nő, a nevéhez méltóan pont karácsonykor lesz 4 hónapos:D

Nagyon sok boldogságot nektek lányok (és babák:D)

2012. nov. 30. 13:48
 33/35 anonim ***** válasza:
Igen, bár a névnapját nem karácsonykor fogjuk tartani mert nem szeretnénk, ha mindenki egy kalap alá venné. :)
2012. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sajnos az én kicsi fiam tápszeres, mert IRem van és muszáj volt elkezdenem szedni a gyógyszert, nagyon rosszul voltam.

Jól tűri, tegnap elkezdtem a hozzátáplálást egy kis almával :)

Még én hittem azt, hogy jó alvó a fiam, mert 7-8 órát alszik éjjel, de úgy látom, hogy Noel kenterbe veri :)

2012. dec. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Második vagyok, a kisfiam 9-én született, 3400 grammal. Jól vagyunk, a tejcsi mellé tápszeres kiegészítést is kap (kb. 1/4 részben), mert nincs elég tejem nekem sem. Most olyan 6,5 kg körül van.

Kedves utolsó hozzászóló. Újból elkezdted a metformint szedni? Én is PCOS és IR-es vagyok, még nem szedek semmit, de nagyon gyakran iszonyúan szédülök, remegek, elgyengülök, érzem hogy nincs rendben a cukrom. Emiatt kellett a szopit abbahagynod? Ugyanazt a gyógyszert szeded, mint a terhesség előtt? Köszi, ha válaszolsz.

2012. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!