Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus elejére kiírt...

Augusztus elejére kiírt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, kinél hogy alakulnak a dolgok:)
2012. jún. 4. 19:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Jól vagyunk :)

Még nem vizesedek, az elsővel ilyenkor már testszerte vizesedtem. Az első fiú, ő is az.

29+2 hetesen a becsült súlya 1725g volt.

Még nem fordult be, állandóan mocorog:)

2012. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
nekem elég változó, egyszer semmi bajom, máskor kicsit nehezen viselem, és nyűgös vagyok. A lábam melegben vizesedik sajnos. Nálunk is kisfiú lesz, első baba.:)
2012. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Gratulálok lányok:)

Nálunk kislány érkezik, az első nekünk is kisfiú:) És ezt a terhességet sokkal rosszabbul viselem, mint az elsőt:S Bár még vizesedni nem vizesedek, de már hisztis vagyok:) Hol fogtok szülni? Mikorra vagytok kiírva?

2012. jún. 4. 22:28
 4/35 anonim ***** válasza:
szió én aug 1-én császároznak, nagyon jól viselem ezt a terhességet. nem vizesedek még, keveset híztam és pörgök. most vok 31+1, 2. kisfiam lesz. most épp tökre ég a gyomrom, meg bélgörcsöm van kicsit:)és te?
2012. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én Szegeden szülök. Az elsőt természetes úton szültem, most is szeretnék, de most gátvédelemmel. Az a baj, hogy a szülésznőm szabin lesz egészen július 28ig. Jó lenne addig egyben maradni. Csak az első kereken 36 hétre született, ezért félek, hogy most is előbb jön.

Hisztis még nem vagyok, csak sok a hangulatingadozás :)

2012. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is csatlakozom. 30 hetes vagyok, de a doki tegnap 31. hétnek megfelelő méreteket látott. :-) Kisfiú lesz, első baba. Augusztus 12. és 18. között várható valamikor. Budapesten az István kórházban fogok szülni.

Most még alul van a popsija, iszonyat lusta baba egyébként. Szerencsére nem vizesedek és elég jól bírom. Csak az állandó gyengeség érzés ami zavar.

Mindenkinek Boldog Babavárást kívánok és könnyű szülést!

2012. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

második vagyok. Augusztus 10-re vagyok kiírva, és Szolnokon fogok szülni.

Boldog babavárást mindenkinek.

2012. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Nektek is gratulálok:) És mindenkinek nagyon könnyű szülést majd augusztusban!


Nekem hatalmas a hasam, a fiammal szüléskor volt ekkora, és még 2 hónapig nőni fog:)

Már mondtam a páromnak, hogy júliusra el fogok borulni:)


Eddig 9 kg-t híztam, de még nem sápítozik miatta senki, mert annyira látványosan a hasamra ment - mondjuk ha sípolna miatta valaki, de tudnék mit tenni, mert tornázom, nem változtattam az evési szokásaimon, ennél többet nem tehetek, igaz?


Augusztus 6-ra vagyok kiírva, és a Bajcsyban fogok szülni:)

2012. jún. 5. 18:55
 9/35 anonim ***** válasza:
12:08as vagyok: Az unokanővérem a Bajcsyban szülésznő! :-) Nekem is sokat segített már. Ajánlott is ott orvost, de mi már választottunk az Istvánban, mert én oda tartozom, nem akarom bonyolítani a dolgot hogy átmegyek.
2012. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Én is augusztus 6ra vagyok kiírva. Nekem is nagy a hasam, de én már 13kgot híztam.

első vagyok

2012. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!