Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus elejére kiírt...

Augusztus elejére kiírt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, kinél hogy alakulnak a dolgok:)
2012. jún. 4. 19:58
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok, hogy vagytok?


Képzeljétek, ma katasztrófa volt a napom, mindenen (szó szerint mindenen!) elbőgtem magam.


Amit eddig vállvonva viseltem, és nem foglalkoztam vele, az ma mind kiakasztott:)

Mondtam is a barátnőmnek, hogy ennyi hormon már életveszélyes:)

2012. jún. 6. 19:28
 12/35 A kérdező kommentje:

NA hogy vagytok lányok? Bírjátok a hőséget?

Mentek nyaralni?

2012. jún. 20. 09:28
 13/35 anonim ***** válasza:

Szia, én vagyok az augusztus 12.re kiírt kismami. :)

Iszonyatosan megszenvedem a hőséget, eleve utálom a meleget, én inkább tavaszi, őszi vagyok, és hát így még nehezebb, pocakosan. De hát ki kell bírni. :) Jövőhét szombaton megyünk nyaralni Siófokra. Alig várom. Persze nem fürdök. Én nem merek kockáztatni, szóval nehéz lesz, borzasztóan fogok sóvárogni a víz után. :)

Vasárnap voltam a fogadott dokimnál, végülis a Bajcsy kórházban fogok szülni, Dr. Varga Ágnesnél és az unokanővérem lesz a szülésznő. :)

Te hogy bírod a meleget? Vizesedés?

2012. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Szia:)


Én ugyanúgy vagyok a meleggel, mint te, amikor nem várok babát is nehezen viselem - így még rosszabb:)


Mi jövő hét kedden megyünk a Balatonhoz, alig várom:)

Beszéltem a dokimmal, és azt mondta, ne fogjam vissza magam, így én bizony megyek vízbe. Csak arra kell figyelnem, ne maradjak sok ideig nedves alsóban:)


Vizesedni akkor szoktam, amikor sokat megyek, vagy sokat állok. Ha le tudok dőlni, akkor nem dagad a bokám:)


A dr. Varga Ágnes az Varga Horgosi Ágnes? Mert ha igen, akkor jól jártál, én a fiamat nála szültem, mert a dokim nyaralt, és őt ajánlotta helyettesnek:) Nagyon meg voltam vele elégedve:)

Ki lesz a szülésznőd? Nekem Magdi volt a fiammal, így most is ő lesz, de akikkel ott találkoztam, mindenki nagyon tündér:)

2012. jún. 20. 11:17
 15/35 anonim ***** válasza:

Mint mindenki, én is nehezen viselem a hőséget...

A lábam csak akkor vizesedik, ha egész nap rohanok. De tegnap és ma is 11 után ki sem mozdulok szinte estig.

Hogy álltok a csomagokkal, illetve babaszobával?

33hkm

2012. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én aug.2.-ra vagyok kiírva,és kislány lakik a pocakomban.Két héttel nagyobbnak mondják a leányzót,remélem hamarabb is fog születni.Debrecenben fogok szülni a Klinikán.A meleget mi is nehezen viseljük,de most már úgy vagyok vele,ezt a kis időt már fél lábon is kibírjuk.A kis szobáját már megcsináltuk,már csak egy két dolgot kell elpakolásznom!34hkm Dorka

2012. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Nekem a meleggel nincs gondom én napimádó vok, persze most nem megyek a napra, 34. hétben vok, igazából a derekam a fő gondom tök sokat fáj mozgásra, mindig becsípődik a nagy poci súlyától.
2012. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Megint én (augusztus 12.): Igen, Dr. Varga Horgosi Ágnesről van szó. :) Nem jutott eszembe a középső neve, eddig egyszer voltam nála, nagyon odafigyelt rám, kitöltötte rendesen a kiskönyvemet és megváltoztatta a szülés várható időtartamát augusztus 14.-re. De mondtak már 15.-ét és 18.-át is. Szóval meglepi baba lesz. :) Nagyon letolt a súlyom miatt, eddig 12 kilót híztam. Szóval tényleg megvagyok vele elégedve vele.

A szülésznőm Domonkos Tündi lesz.

Ismered esetleg?

2012. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ki hogy van?

Bírjátok még?:D

2012. júl. 23. 15:43
 20/35 anonim ***** válasza:
Hali! Én ma vagyok kereken 38 hetes. Jövő kedden lesz a progis császárom. Én már nagyon ideges vok. Már mennék legszívesebben, hogy túl legyek rajta és hogy a babó már a kezemben legyen. Nagyon frászban vagyok már így a végére, pedig a közérzetem az teljesen jó. Nem görcsölök meg semmi. Babaruhák kimosva, nagytakarítás kész, táska összepakolva, pocak leszállva, szóval minden megvan, csak a babó még nem akaródzik indulni. Pedig attól annyira írtózok, hogy a progisnál előtte egy nappal be kell feküdni és rá kell készülni a műtétre. Sokkal nagyobb para, mintha csak úgy derült égből villámcsapás és akkor már csak úgy sodornának az események. Félek az epidurálistól is váááááááááááá:(! Szóval én lelkileg már nehezebben bírom, mint fizikailag.És te hogy vagy?
2012. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!