Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni abortusz...

Tudnátok segíteni abortusz témában?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy terhes vagyok. cypromixet szedek már 1 éve, és úgy csúszott be. viszont nem tudom megtartani a babát, olyan rossz körülmények között élünk a férjemmel. nekem semmi jövedelmem nincs. a férjem 60000-ret keres, ebből 20000 az albérlet, 20000 a rezsi ki tudjátok számolni, hogy mennyi marad egész hónapra. az albérlet is bizonytalan, ha menni kellesz, nem lesz hova mennünk, senki nem tud segíteni rajtunk, nincs kihez mennünk. mi elalszunk a híd alatt is ha kellesz, de a gyereket nem vihetjük oda magunkkal. még ezt a 2000 forintos gyógyszert is nehezen tudtam megvenni 3 havonta, de megvettem mert soha nem akartam, hogy ilyenre sor kerüljön. de sajnos az abortuszt sem fogom tudni kifizetni. kaphatok valami támogatást? vagy hogy kevesebbet kelljen fizetni? első gyerek, a férjem nincs bejelentve papíron 22000 forint segélyt kap.


csak a kérdésemre válaszoljatok, bunkóságokra nem vagyok kíváncsi.


2012. jún. 2. 12:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Aranyos vagy!
2012. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!