Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. egy évvel ezelőtt volt...

Kb. egy évvel ezelőtt volt abortuszom! Most babát szeretnénk párommal de nem jön össze! Lehet köze egymáshoz a két dolognak? (még nem voltam orvosnál! ) ha esetleg valaki tud erről valamit segítsen!

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mióta nem jön össze? Egy év próbálkozás még bőven belefér, és ha egy éve volt abortuszod (kivéve ha missed ab., ezt nem írod), akkor gondolom nem egy éve próbálkoztok.


Ha nem volt műtét utáni szövődmény, akkor lényegében kizárt, hogy az ab. legyen az ok.

2012. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Pedig először orvoshoz menj. Az abortusznak (Főleg ha művi, tehát élő volta az embrió) számos "mellékhatása2 van, többek közt h nem tud jól regenerálódni a méhnyálkahártya, ez pedig a terhesség ugye egyik fő tényezője, ennek a vastagsága....

De a az is lehet, h teljesen más, és nincs köze az abortuszhoz abszolút. Orvos kellene, h lásson!

2012. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, tök mindegy, hogy élő volt-e az embrió, a műtéti eljárás ugyanaz. A méhnyálkahártya vastagságát hormonális hatások determinálják, abortusz szövődménye nagyon durva műhibánál lehet méhnyálkahártya-probléma, amiről egyértelműen tudna a kérdező.


Egy orvos.

2012. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
na aztan milyen orvos? :))
2012. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
vélhetőleg olyan aki értelmes választ ad, nem pedig a szomszéd Rozitól hallottakat mondja tovább népmeseszerűen, mint itt sokan..
2012. máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
párommal már van egy 3 és fél éves kislányunk. és ez a pici lett volna a második de akkor nem alkottunk egy párt,így ő nem szerette volna megtartani,így 2011 március 1-jén abortuszra mentem.és 2011 áprilisban kibékültünk. szóval mindennek egy éve már.békülésünkre rá egy hónapra úgy döntöttünk h babát szeretnénk.(eddig sajnos eredménytelenül.)
2012. máj. 30. 11:41
 7/15 anonim ***** válasza:

Keresd fel az orvosod, és kitaláljátok, hogy hogyan tovább. Kétlem, hogy az abortusz az ok.


Hogy milyen orvos vagyok? A férjemmel használjuk ezt a fiókot ketten, ő válaszolt, belgyógyász-neurológus, de szülészként kezdte. De többet ért a szülészethez, mint itt a legtöbben, viszont válaszolni már nem sokáig fog, mert általában véve gyakorikérdéseken a zöldséges is jobban ért az orvosláshoz, mint ő. Én pszichológus vagyok.

2012. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem is orvos, mondjuk más szakirány már, mert fogorvosi irányban átképezte magát. (ő is szülészként kezdte egyébként) de van hogy ő is bele-beleolvas... Igazad van teljesen, sokminden zöldséget le tudnak ide írni.....
2012. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
felhívtam a nőgyógyászatot időpontért....szeptember 3-ra kaptam időpontot!ez azért durva nem?
2012. máj. 30. 15:57
 10/15 anonim ***** válasza:

A lelki tényezők nagyon sok mindent befolyásolhatnak, lehet, hogy a stressz és az aggódás miatt nem jön össze a baba.

Ezt nem igazán értem, hogy szeptember 3.-ára kaptál időpontot. Meddőségi központba?

Addig bátran keress fel egy nőgyógyászt.

Én nagyon ajánlom Neked Hamvas Ferenc Doktor urat. Emberséges, kedves és kiváló szakember. Mondjuk azt, hogy az ab után 1 hónappal már akartatok újra babát, azt lehet,h én nem említeném.

2012. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!