Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy zajlik az abortusz?...

Hogy zajlik az abortusz? Mennyibe kerül? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Védekeztünk párommal, de valószínű, hogy elszakadt az óvszer. Ma voltam orvosnál és mondta, hogy 3 hetes terhes vagyok. Nagyon meglepődtem, hogy ez megtörténhetett, hisz mindig védekeztünk. Köszönöm a segítségeteket!
2012. máj. 25. 15:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

30 ezer körül van.

Menete: Nődoki ad egy papírt,a mivel a családsegítőhöz kell menni, ott talán 2-3 alkalommal meg kell jelenni, elbeszélgetnek veled arról, h miért nem szeretnéd, nincs-e más megoldás stb, ha nem gondolod meg magad vissza kell menni egy papírral a nődokihoz, aki kijelöli neked az időpontot, majd elvégzi.

2012. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%

Mindenképpen el akarjátok vetetni?

Nem tudom mennyi idős vagy, ha már nagykorú, akkor a család védelmisekhez kell menned, ott megbeszélitek a dolgokat, egyszer még vissza kell menni, aztán csekk 30.000,.ft, és időpont.

Felraknak egy tágítót, nem túl kellemes, aztán pár óra múlva altatásban műtenek.

ennyi..:(

Ha kiskorú vagy, akkor szülő kell hozzá..

25 hkm

2012. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és nem vagyok abban a helyzetben, hogy megtartsam :( Nagyon szeretném, de nem akarom az ő életét elrontani azzal, hogy esetleg rosszul döntök. Sajnálom nagyon a picit :(
2012. máj. 25. 16:00
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de 3 hetes terhes nem lehetsz, mert az azt jelenti, hogy még el sem maradt a menstruációd, és ilyenkor a doki még nem tudja megállapítani a terhességet. Biztos, hogy 3 hetet mondott?
2012. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket, de még olyan kérdésem lenne, hogy úgy hallottam, nem engedélyezik minden esetben. Ha én azt mondom indoknak, hogy nincs anyagi hátterem és emiatt nem tudom normális körülmények között felnevelni, meg félek, hogy apuka nélkül nő fel, ezt elfogadják?
2012. máj. 25. 16:05
 6/30 A kérdező kommentje:
3 mm petezsák és 3-4 hetet mondott, de mivel mi 3 hete voltunk együtt kb így a 3 hétnél maradtunk.
2012. máj. 25. 16:06
 7/30 anonim ***** válasza:
41%

:(


Nem vagyok abortusz párt, azt tudnod kell, de azt is h nem fogok litániát írni neked.

Csak egyet javaslok: tényleg csak akkor vetesd el, ha a falatot kell kihúzni a szádból, h ő éhen ne haljon. Nem bántásként írom, nem kemény akarok lenni, nem vagyok ott, nem tudom ki vagy, milyenek a körülmények stb.

2012. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
A menstruációmnak meg 2 hete kellett volna megjönnie, mentem volna rutinvizsgálatra, így derült ki, hogy ez a történet
2012. máj. 25. 16:07
 9/30 A kérdező kommentje:
De igazából nem vezetek naplót a nemi életemről, de csak vele voltam és kb 3 hétre saccoltuk mi is... Amikor tudunk együtt lenni, akkor vagyunk együtt
2012. máj. 25. 16:09
 10/30 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd első napja? Ez alapján számolják a terhességi heteket.
2012. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!