Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy zajlik az abortusz?...

Hogy zajlik az abortusz? Mennyibe kerül? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Védekeztünk párommal, de valószínű, hogy elszakadt az óvszer. Ma voltam orvosnál és mondta, hogy 3 hetes terhes vagyok. Nagyon meglepődtem, hogy ez megtörténhetett, hisz mindig védekeztünk. Köszönöm a segítségeteket!
2012. máj. 25. 15:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
51%

17 évesen teherbe estem gyógyszer mellett.

megtartottam.szeptembertől lesz ovis:)

rengeteget szenvedtem, gyakorlatilag 20 évet öregedtem a 3 év alatt. de megérte annak ellenére, hogy nem élünk nagyon fényesen.persze a kisgyereknek mindene megvan nem szenved hiányt semmiben. nekünk persze le kellett mondanunk bizonyos dolgokról de MEGÉRTE! boldogok vagyunk, örülök, hogy nem vetettem el..

2012. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szívesen megtartanám. De a szülők annyira elleneznék, hogy nem tudnánk egyáltalán hol lakni sem, mert kidobnának minket
2012. máj. 25. 16:45
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Minket ki is dobtak anyósék, mégsem öltem meg a picit, nem tudtam volna. Nyolcadikban láttam a néma sikoly c. filmet, akkor eldöntöttem, hogy soha nem csinálok ilyet, akármi is lesz. Aztán jött egy ilyen helyzet! Rám akarták erőltetni az abortuszt, vagy menjünk, ahova akarunk. Mentünk. Szűkösen, de megvagyunk, és bevállaltuk a körülmények ellenére is. Csodálkoztunk csak, hogy egy csomó segítséget kapunk mindenhonnan, amire nem is számítottunk :) Ja, és a szülők is lenyugodtak. De mivel találtunk már helyet, így nem kellett visszamenni hozzájuk. Egy csomó dolgot át kell szervezni az életünkben, de még mindig jobb így, mintha minden reggel-délben-este azon agyalnék, hogy mit tettem. Sokat olvastam az abortuszról, nem egy leányálom, főleg a babának! Az anyukámnak volt, és még azóta is teljesen lelkibeteg tőle! Pedig annak már 30 éve!
2012. máj. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, csak magadra hallgass!

A TE életed, a te jövőd, nagyon fiatal vagy, ne rontsd el egy gyerekszüléssel, amire láthatóan nem vagy felkészülve. Tudnod kell, hogy minden ilyen kérdésre megjelenik a magzatvédő kórus és gyilkosozik esze nélkül, fenyeget depresszióval, poszttraumás stresszel, pokollal, meddőséggel, rossz lelkiismerettel, stb. Ne törődj velük. Nem az ő dolguk megszülni és felnevelni, máséval verni a csalánt meg ugye nagyon egyszerű.

Természetesen elvetetheted, nem tilthatja meg senki, ha nem túl idős még a terhesség, akkor is, ha nem kell emiatt megvonni a szádtól a falatot. Emiatt ne aggódj. Gyorsan túlleszel rajta. A menetét már leírták, arra ügyelj, hogy az időből ki ne fuss. De ettől még messze vagy.

Ne aggódj, nem lesz semmi baj.

2012. máj. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2012. máj. 28. 10:29
 26/30 anonim ***** válasza:

Nem akarok erkölcscsőszködni, és gyilkosozni, de hihetetlen, hogy némelyek miket tudnak írni, tudom nem vagyunk egyformák. Itt nem csak a TE életedről van szó, hanem egy új életről is.

Egyébként ennyire rosszul álltok anyagilag, végképp nem tudna senki sem segíteni?

Hihetetlen, hogy hogy lehetnek ilyenek a szülők...:(((((

Én katolikus keresztény vagyok, mondom nem akarok itt kioktatni senkit sem, de könyörgöm, igenis mindenkinek van lelke, mégpedig halhatatlan lelke, a testünk elporlad igen, de a tettünkről számot kell adnunk halálunk után. Senki nem születik véletlenül!!

2012. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, csak ezt a videót szeretném még megosztani veletek, ebből is látszik, hogy a Jó Istennek terve van minden egyes emberrel, a nyomorékkal is!!!


http://www.youtube.com/watch?v=UiF3LK5gx6g

2012. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem vagyok abortusz ellenes, nekem is volt. De ez már lassan vicc lesz, hogy itt gyk-n legalábbis mindne második nő szakadt gumi mellett lesz terhes. Ilyen a világon nincs, ennyi gumi nem szakadhat el, mert már régen nem hozhatnák forgalomba. Ezt nem kifejezetten ennek a kérdezőnek szánom, hanem úgy nagy általánosságban. Vagy mindenki tescós szatyrot húz a fütyijére vagy 8éve lejárt gumival csinálja vagy nem tudom... Legalább egy anonim oldalon vállaljuk már fel, hogy nem védekeztünk, megszakítással próbálkoztunk vagy csak elkapott minket a hév... Miért jön mindenki az elszakadt gumival?
2012. jún. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
30 000 Ft, de ha kérsz a hivatalban krízis segélyt(orvosi ellátásra adják), amit 1 hónapra kapsz csak, és elviszed a családvédelmiekhez, akkor azzal jócskán kevesebbet fizetsz érte, tán 8 000 Ft-ot.
2012. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Akkor is a sajat gyereked... Tudom.lejart kerdes de.... Talan ezert utalom az emberiseget.
2015. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!