Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni abortusz...

Tudnátok segíteni abortusz témában?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy terhes vagyok. cypromixet szedek már 1 éve, és úgy csúszott be. viszont nem tudom megtartani a babát, olyan rossz körülmények között élünk a férjemmel. nekem semmi jövedelmem nincs. a férjem 60000-ret keres, ebből 20000 az albérlet, 20000 a rezsi ki tudjátok számolni, hogy mennyi marad egész hónapra. az albérlet is bizonytalan, ha menni kellesz, nem lesz hova mennünk, senki nem tud segíteni rajtunk, nincs kihez mennünk. mi elalszunk a híd alatt is ha kellesz, de a gyereket nem vihetjük oda magunkkal. még ezt a 2000 forintos gyógyszert is nehezen tudtam megvenni 3 havonta, de megvettem mert soha nem akartam, hogy ilyenre sor kerüljön. de sajnos az abortuszt sem fogom tudni kifizetni. kaphatok valami támogatást? vagy hogy kevesebbet kelljen fizetni? első gyerek, a férjem nincs bejelentve papíron 22000 forint segélyt kap.


csak a kérdésemre válaszoljatok, bunkóságokra nem vagyok kíváncsi.


2012. jún. 2. 12:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

sajnos látom az árakat, és látom, hogy körülettem akinek van félretéve pénze és úgy vállal gyereket, még úgy is nehezen boldogul, nem hogy így, sajnos ez van.

igen van akinek nem lehet gyere, van aki szült utána ötöt, szóval én is eshetek bármelyik végletbe.

mindig is szerettem volna gyereket, de én is szegénységben nőttem fel, nem szeretném ha ő is nyomorban élne, és nélkülöznie kellene.

nagyon sajnálom, de nem tudom vállalni :'(

2012. jún. 2. 15:55
 12/21 anonim ***** válasza:
51%
Na az ilyen esetekre lenne jó a tablettás abortusz, amit a havi 1 milliót kereső Semjén nem akar engedni, mert nem fér a világképébe...
2012. jún. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 lamanda ***** válasza:
37%
Kérlek, gondolkozz el azon, hogy örökbe adod a gyermeked. Az abortusz megöli a babád, és az abortuszt elszenvedett nők sok esetben ezt a traumát életük végéig képtelenek feldolgozni. Ha mégis megőriznéd azt a drágát, itt kérhetsz segítséget:www.alfaszovetseg.hu Ha egy pillanatig is elbizonytalanodnál, semmibe sem kerül ezt az ingyenes számot felhívnod: 0680 630 333
2012. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem hallgass az előzőre kérlek, el sem tudod képzelni megkora traumát fogsz ezzel az abortusszal okozni magadnak, biztosan tud vki segíteni, nem tudom hova valósi vagy, de akár priviben is írhatsz, talán én is tudok vhogyan segíteni.
2012. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nem lesz abortusz, mert nincs baba, helyett van PCO
2012. jún. 5. 19:54
 16/21 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nem kell terhességmegszakításra menned. Én is pcos vagyok, átérzem.

Ha majd szeretnétek babát, lehet, hogy nehezebb lesz.

DE ha nem akartok váratlan babát, akkor védekezzetek.

Annak ellenére, hogy pcos vagyok, lettem terhes megszakítással.

32hkm

2012. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 lamanda ***** válasza:
0%
Sok esetben tekinthető lelki eredetűnek ez a betegség. Egy ismerősöm ennek kutatásával foglalkozik, ha érdekel, akkor kérek tőle anyagot és továbbítom neked!
2012. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
mint írtam védekeztem, fogamzásgátlóval csak a pontosság kedvéért.
2012. jún. 6. 20:45
 19/21 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy védekeztetek. A teszted a ciszták miatt lett pozitív, nem baba miatt. Viszont a pco kezelésére nem jó a fogamzásgátló szedése. Én csak emiatt írtam. Nem akartalak megbántani, sajnálom. Azért írtam, hogy a későbbiekben védekezzetek, mert sokan gondolják, hogy úgyis nehezen eshetnek teherbe.

Remélem nem bántottalak meg.

32hkm

2012. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

nem, nem bántottál meg. persze védekezni fogok, mert nem szeretnék még babát.

könnyű szülést, és boldog babázást kívánok :))

2012. jún. 6. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!