Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. hetesen nem láttam mozogni...

14. hetesen nem láttam mozogni Uh a babámat? Többi lent.

Figyelt kérdés
14. hetesen megnézett az orvosom Uh, de nem láttam aktivnak a babámat, pedig 12. hetesen mozgott keze lába. Szívhangot 14. hetesen nem nézett, ha nem élt volna észre vette volna az orvos? . Most vagyok 15. hetes mikor fogom érezni hogy mozog első baba? Aggodo kismama
2012. máj. 25. 09:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem is sokszor nem mozdult a kisebbik babám, egyszer kitört belőlem a zokogás, a doki meg csak nézett, hogy mi bajom van. Legközelebb már azonnal kapcsolta is be a szívhangot, nehogy megint frászt kapjak. A kislányom egyébként most is keveset mozog, leül a sarokba és szépen eljátszogat, alvás közben sem moccan meg, csak lustinak becézzük. :)


Doppler: sok szakorvos panaszkodik rá, hogy emiatt nem jár el minden kismama CTG-re, ráadásul itt is megvan a veszély, hogy véletlenül a saját véráramlásukat hallgatják, nem a babáét, mert a baba szívét nem találják meg. Aztán vagy megnyugszanak vagy jön a pánik, hogy leesett a szívhang, nagyon lassan ver stb. Laikusként nem merném használni. Persze aki úgy érzi, neki kifejezetten jó, akkor rendben.

2012. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!