Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy 10 hetesen a...

Létezik hogy 10 hetesen a babát éreztem mozogni?

Figyelt kérdés
Második gyerek.
2012. ápr. 16. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Én a harmadikkal jártam így, hogy a 9-en mozogni éreztem. És valóban mozgott is, csak kiderült, hogy akkor már a 11-en voltam, mert én rosszul számoltam. :o)
2012. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem hiszem, hogy egy max 40 mm-es embriót hogy lehet érezni, de ti tudjátok...
2012. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
én is azt gondolo,hogy ilyenkor még csak 2-3 cm-es magzatról beszélünk és nem hiszem hogy őt érezted.
2012. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló. Én csak kérdeztem valamit. Amikor a lányommal voltam terhes akkor is ilyen érzés volt amikor megmozdult.
2012. ápr. 16. 16:06
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Tudom, hogy te csak kérdezted, én nem hiszem, hogy bunkó voltam, ha igen, akkor nem állt szándékomban, ne haragudj, de az ésszerűség határain belül, és józan ésszel végiggondolva szerintem nem érezhetsz még egy olyan pici embriót. De lehet, hogy csak én gondolom így. Én 19 hetesen éreztem, akkor éreztem először, hogy fészkelődik, pedig nem vagyok kövér, sőt...


34 hkm

2012. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
én az elsőt 14+4 hetesen éreztem,most a másodikat 11 hetesen,és tuti ő az!
2012. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
nagyon könnyű összekeverni az elején a babamozgását,akár a bélmozgással is. én erre akkor döbbentem rá,amikor szülés után is azt hittem mozgott a baba,és amikor a hasamhoz nyúltam akkor leesett,hogy már kint van a baba.. :-D
2012. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem őt érezted, ez ilyen korban szinte lehetetlen.
2012. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Ilyen korán a beled meg a méhed nem egészen ugyanott van. Én konkrétan a "szőrös rész" alatt éreztem mozogni, sőt még láttam is a kanapén fekve. És két nappal később voltam a dokimnál (akkor mentem először, azt hittem a 9. héten vagyok, már az is elég késő volt első alkalomnak, de így jött össze), és amikor UH-n nézte, úgy mozgott, mint egy kis bolond, ő mondta, hogy el is hiszi, hogy már éreztem.


Egyébként nekem 8-10 éve olyan bélbetegségem volt, hogy még véletlenül sem tévesztem össze (sajnos) a bélmozgással...

első

2012. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

én a 3. terhességemnél voltam ugyanígy. Szentül meg voltam győződve, hogy a babát éreztem mozogni 10 hetesen, pedig tényleg akkor még olyannyira picike, hogy fizikai képtelenség.

Szerintem olyankor még csak a belek csoportosulnak át, azt érezhetjük.

2012. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!