Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy 10 hetesen a...

Létezik hogy 10 hetesen a babát éreztem mozogni?

Figyelt kérdés
Második gyerek.
2012. ápr. 16. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
még láttad is mozogni??? ez ki van zárva!.max ilyen csiklandozás félét lehet előszőr érezni. én nem vagyok terhes most,de hanyatt fekszek,akkor nekem is mozog egy picit a hasam...
2012. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem a hasam. Hanem annál lejjebb, hiszen a méh egészen alul van még. Alul egy szál bugyiban tespedtem a kanapén félig ülő félig fekvő helyzetben, és jobb oldal felé hullámzott néhányat. Éppen ezt egyébként nem is nagyon éreztem, tehát ha nem így feküdtem volna, lehet hogy tényleg nem veszem észre, de pont így alakult. Egyébként az "érzés" is csak hanyatt fekve volt akkor még.

Ez van.

Annyira hányingeres voltam és rosszul, hogy legkevésbé sem ez foglalkoztatott elhiheted, hogy most érzem/látom-e vagy sem, egyszerűen csak megtörtént...

És cérna vékony vagyok, ha ez számít. :o)

2012. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is volt ilyen, feküdtem a kádban. Olyat mozgott mintha már 9 hónapos lennék! Tuti a beleim voltak csak! 12 hkm Ilyenkor még 3-4 cm. lehetetlen!
2012. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Jól van, legyen mindenkinek a maga hite szerint. Előbb utóbb mindenki érzi, és végül is tök lényegtelen, hogy mikor, ezen meg nem fogok vitatkozni, csak válaszoltam a kérdésre, és megírtam, hogy én hogy jártam...
2012. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%

Igen.


(nem fogom bizonygatni, de nálam be is volt bizonyítva. :P részemről negyedik terhesség és 9 hetesen még bizonytalan voltam, a tizediken szkeptikus, a 11.-en pedig elhittem, mert láttam. Sőt, a barátnőm is ezt mondta, aki a többedik terhességét élte meg, márpedig ő nem az a bemesélős fajta. De hát ti tudjátok, akik makacsul ragaszkodtok a nem-hez, holott mi éltük át)

2012. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 sumergo ***** válasza:
50%

Kizárt. Az embrió ugyan mozog, de annyi víz, és burok egyebek vannak körülötte (amikben nincsenek érző idegek!), ami miatt kizárt. (Ha az orvos pedig erre nem próbált meggyőzni, hogy nem azt érezhetted, az csak azért volt, mert nem akart megsérteni.)Bárki bármit is szeretne bemesélni magának, és másoknak. Ez utóbbi mondat nem rád vonatkozik kedves kérdező! :-)

A kislányom 10 hetesen rendesen tombolt odabent, nem vicc, az orvos csak sokadik próbálkozásra tudta megmérni, de mégis csak a 18. betöltött hét után éreztem, még akkor nem is voltam benne biztos, csak a 20. hét körül tudtam biztosan, hogy akkor már őt éreztem. Nem azt mondom, extrém esetben 15-16 hetesen előfordulhat többedik terhességnél, de 10, 11 hetesen teljességgel kizárt.

A következő az lesz, hogy éreztem, mikor vándorolt le a petevezetőn keresztül a méhbe. :-DD ne máááá!!!

2012. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

Sosem mondanék ilyet, hogy éreztem amikor bevándorolt a petevezetőbe, nem éreztem azt semhogy "teherbe estem", semmi misztikus dologról nem tudok beszámolni, viszont az orvosom az a típus, aki sosem csinálna ilyet, szóval rákenni nagy hülyeség lenne (mert értem mit írsz), de nem szokott hülyére venni.

De úgy látom meddő vita, hülyeség állást foglalni olyan dologban, ami más testében zajlik. Nem tudhatod, én mennyire vagyok érzékeny. Hiszen én is mondhatnám, hogy "hogy lehet, hogy csak a 20. héten érzed", hiszen nem akkor kezd mozogni egy baba, de nem teszem, tudom, hogy különbözünk. És elbúcsúzom, mert szerintem ennek a kérdésnek a kapcsán romlottam egy százalékot is. :o)

2012. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!