Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha 19. hetesen még nem...

Baj, ha 19. hetesen még nem érzem a babámat mozogni? Első baba, mellső falon mélyen tapad. Uh. Jövőhéten lesz,12 hetes kora óta nem láttam, és egy kicsit be vagyok rezelve.

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan minden rendben van,ne idegeskedj!Az első babámat én is 18 hetesen éreztem először,és nem is voltam biztos benne,hogy őt érzem.Nyugi,hamarosan bejelentkezik a kicsid :)
2012. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is ezek a paramétereim (mellső fali, mélyen tapadó lepény). Kerek 20 hetes voltam, amikor először tutira mondtam, hogy a babócát érzem. Utána egy -két napig megint semmi, most kb 4 napja érzem minden nap (22 hét), de most is csak inkább akkor, ha hanyatt fekszem. Amúgy vékony alkatú vagyok. Amúgy amikor én 17 hetesen elkezdtem aggódni, hogy még nem mocorog, a védőnő is és az orvosom is azt mondta, hogy semmi gond, mellső fali lepénnyel van aki csak 22 hetes korától érzi.

Én amúgy beszereztem egy szívhang hallgatót, elég hamar meg szoktam találni és engem megnyugtat. No para!

2012. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mikor beszéltem a védőnővel erről,azt mondta,hogy még nem baj.Jah,amúgy meg van helye :D mivel 70kg-val indultam.Sokszor arra gondolok,hogy lehet hogy érzem,csak azt gondolom,hogy nem ő.Most várom az AFP-eredményemet,és állítólag jövőhéten meg kellene jönnie 2 hét után,és utána uh,remélem minden rendeben lesz.A hasam szépen növöget,amúgy abból azt gondolom,hogy minden oké.A szívhanghallgatóra én is gondoltam,de nekem azt mondták,hogy nem szereti a kisbaba,zavarja őt,megijed tőle.Azt megkérdezhetem,hogy mennyiért vetted?
2012. márc. 18. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hát, a "lehet hogy őt érzed" re azt mondanám, hogy biztos :)

Nekem a dokim mondta a szívhang hallgatót, nem használom minden nap, csak akkor, ha hanyatt fekve sem érzem egy darabig, és alkalmanként 1-2 perc max, míg megtalálom. Kicsit hallgatózom és ki is kapcsolom, nem akarom túlzásba vinni és izgatni Őt. Angel Sounds a neve, 8900 Ft volt, van hozzá elem, zselé (kb 4 alkalomra elég), fülhallgató két bemenettel, így egyszerre tudjátok hallgatni apával. Bár sokan ellenzik (amiatt, amit Te is mondtál, meg ha úgy fordul a pici, sokáig nem találni a szívecskéjét, és attól anyuka még jobban megijed stb.), de szerintem ésszel és mértékkel használva nem árt, ha még is ijed a baba egy kicsit, tán még mindig jobb, mintha esetleg órákon keresztül aggódsz, hogy vajon minden okés-e odabenn...hm de persze ez csak az én véleményem...

2012. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Milyen Uh lesz jövő héten? A 18 hetes genetikait csak az AFP eredményével nézik meg, neked még nincs meg az AFP? Akkor hogy vagy 19? Valami nem kerek nekem:)
2012. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezt éltem át, mit te. A 20. hét végén, mintha éreztem volna valamit, de nem voltam benne biztos. Kb. a 21. héttől minden nap érzem :D . Mostmár tudom, hogy a "nem biztos" is ő volt.
2012. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,megnyugodtam tudom hogy minden rendben van!Köszi a segítséget.

14:47 Igen,az AFP eredményemet várom a hétre,és után megyek uh-ra mert már 2 hete 17 hetesen voltam,így már érted?

2012. márc. 19. 08:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam csak akkor csinálták meg a 18 hetes UH-ot, ha megvolt az AFP eredménye, még mindig nem jött meg az eredményed?
2012. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Március 5-én voltam,és azóta semmi eredmény!
2012. márc. 20. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!