Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. Hetes vagyok és még nem...

18. Hetes vagyok és még nem mozog a babám. Az apukája, ha a hasamon fekszik butyborékoló hangot hall, de én nem érzek semmit. Első baba. Ugye nincs vele semmi gond? Jövőhéten kell mennem uhra

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 18. hét után kezdett el mozogni :) Szerintem nincs semmi gond, ne aggódj, ha mégis annyira aggódnál, menj el UH-ra és nézesd meg. Kitartást!
2010. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első baba?Ha igen akkor ne aggódj,majd késöbb fogod érezni a mozgást.Van aki csak a 21 héten érzi először.A bugyborékoló hang a te beleidből és gyomrodból származik,nincs még annyi magzatvíz,hogy az bugyborékoljon,valamint a baba még nem "kavarja" a magzatvizet.


31 hetes km.

2010. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne aggodj,én az elsö babámat pont 20hetesen éreztem meg.Hamarosan érezni fogod te is.
2010. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az első baba általában csak 19-20 hetesen mozdul meg, akkor is csak egy apró rebbenést érzel. Eltelik majd néhány nap, mire rájössz, hogy ez már AZ, nem pedig csak a belek mozgása (első terhességnél könnyű összekeverni). Szóval figyelj befelé, és várj, hamarosan felveszi veled a kapcsolatot... Boldog babavárást.
2010. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányom a 20 héten mozdult meg, utána meg sem állt! :))
2010. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én Picim igazán CSAK A 23.HÉT KÖRÜL kezdett el mozogni, vagyis én akkor éreztem egyértelműen. Ez mindenkinél nagyon változó.

Én is és Töpörtyű is makk egészségesek vagyunk, nincs ezzel semmi gond!

2010. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt csináltuk mi is, hallgattuk de én nem éreztem semmit vagy nem voltam biztos benne. Végül biztosra a 22. héten mozdult meg akkor már látszott is. Ne aggódj ha már megmozdult megkönnyebbülsz hogy ezt eddig is érezted.
2010. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21+3 hetes vagyok,nem mondanám h érzem a babámat.A köldök alatt 5-6cm-re néha mintha vmi lenne,de lehet bélmozgás is.Nagyon várom már én is.Nekem melső falon van a lepény.
2010. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is csak a 21-22 héten éreztem először meg a babámat

nekem mellső fali volt a lepényem, állítólag lehet hogy ezért

2010. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen így van a mellső fali lepény tompítja a mozgásokat.

Nekem is mellső fali,de mostanra már nem tompít semmit:D :)Olyan erőseket rúg a fiam,hogy csak na és bizony néha már fáj is.

31 hetes km.

2010. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!