Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen normális, hogy nem...

18 hetesen normális, hogy nem érzem mindennap mozogni a babámat?

Figyelt kérdés
16 hetet még nem tölöttem be,mikor először éreztem, aztán két napig nem, majd megint és tegnapelőtt nem, tegnap,meg ma igen. Második baba. Az elsővel nem emlékszem,hogy ilyen kis ideges lettem volna,vagy csak folyamatosan mozgott:)
2012. márc. 27. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

persze hogy normális

volt hogy 5 hétig nem éreztem hogy mozog ez pontosan a 20 dik héttől a 25-ig volt, mikor már azt hittem baj van hírtelen belém "rúgott" és onnantól minden nap adott életjelet :)


szóval vannak ilyen nyugis lustább és vannak aktívabb napjai is egy babának !

nyugi :)

2012. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, én 19 hetesen éreztem először, hogy megmozdult. Ilyenkor még nem olyan erős a pici, lehet, ha kicsiket mozdul.
2012. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gond akkor lenne, ha az állandósult mozgásokat hirtelen nem éreznéd. Nyugi nincs gond! :) Én is igy voltam, paráztam még akkor is mikor a 4. gyerkőcöt hordtam.
2012. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, én sem érzem minden nap, sőt. A héten voltam UH-on, ott ficánkolt a hasamban, és mégsem éreztem semmit. A szonográfus szerint ez lehet azért is, mert elöl van a méhlepényem. Az első gyerekemet szerintem jobban éreztem a 18. héttől, akkor hátul volt a méhlepényem. De úgy emlékszem, őt sem éreztem minden nap még ennyi idősen. Nyugi!
2012. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális. Majd az utolsó hetekben - 30. hét után - lesz boxoló :)
2012. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abszolút. Nekem a negyedik is elég korán megmozdult, de az állandó mozgásokat csak 25. héttől éreztem kb folyamatosan.
2012. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gon, majd jön az rendszeresen is , csak még kicsi ahhoz h mindig érezd.Ahogy nő , úgy lesznek érezhetőbben a mzgások is. Ne aggódj!
2012. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!