Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Miért nem érzem...

Ez normális? Miért nem érzem mindennap hogy mozog a baba?

Figyelt kérdés
17+2 vagyok. 3 napja éreztem először, hogy mozog a baba, de tegnap du. óta nem érzem.Nagyon aggódom, vagy nem kéne?
2009. dec. 12. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 16+3 vagyok, múlt hétvégén 3 napig elég intenzíven éreztem a babát, aztán pár napig semmi. Én is aggódtam, de anyukám megnyugtatott hogy semmi baj, biztos úgy helyezkedik most hogy nem érzem hogy mozog, pedig mozog. Aztán tegnap újra éreztem, és ma reggel is. Szerintem ez normális, csak mi aggódunk feleslegesen.
2009. dec. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Most egy kicsit megnyugodtam. Boldog babavárást!
2009. dec. 12. 07:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 17+5 vagyok,kb 1 hete mocorog a kicsim odabent,de pl a héten vagy 2 napot én is alig éreztem.Nincs vele semmi baj,ne aggódj,én lehet nem jó dolog volt,de azt tettem hogy picikét elkezdtem rázni a hasam,persze csak óvatosan,és beszéltem hozzá.És utánna éreztem Őt:-)
2009. dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valóban ebben a korban ez még nem baj. MAjd szépen fokozatosan következik az, hogy minden nap egyre gyakrabban fogod érezni őt. Néha még túlzásba is viszik egyes babák, mint pl. az enyém-)

Azért nem érzed mindog, mert még kicsi, és lehet, hogy befelé mozog, amit még a méretei miatt nem érezhetsz. MAjd ha nagyobb lesz, fogod még azt is érezni, ha a hólyagodba, májadba vagy gyomrodba rúg!

(31 hetes mami)

2009. dec. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia,ne aggódj,lesz még ilyen később is.Én is kb a 17-18 héttől érzem,de minden napos csak kb 1 hete lett,most vagyok 28 hetes.Talán amíg több a helye,nem érezzük minden nap.Ne aggódj,minden rendben a babával,akkor is ha nem minden nap érzed mozogni :)
2009. dec. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Én 24 hetesen kezdtem érezni, és most 26 hetesen is van, hogy 1-1 napig nem érzek rúgást vagy csak 1szer egy aprócskát!Csak türelem:)
2009. dec. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a 19. hetet töltöm, kb 2 hete érzem a babát, de én sem minden nap, vannak olyan napok amikor intenzívebben mozog, vannak olyan, mikor éppen hogy csak érzem, de attól ő még mozog:) meg ahogy neked se egyformák a napjaid neki se:)
2009. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Boldog babavárást Mindenkinek!
2009. dec. 12. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!