Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már éreztem apró kaparászást,...

Már éreztem apró kaparászást, mozgolódást, ami valószínűleg a baba volt. De volt két megerőltetőbb napom, szinte egész nap talpon és azóta (3nap) nem érzem ezeket egyáltalán. Volt már másnak is ilyen? Ilyenkor még előfordul h nem érzem mindennap?

Figyelt kérdés

Majd csak egy hét múlva megyek UHra, és aggódom hogy nehogy baj legyen.

18 hetes 3 napos vagyok


2009. márc. 4. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nincs semmi baj. De hogy megnyugodj menj le a védőnődhöz és kérd meg, hogy nézzen szívhangot. Engem is ez nyugtatott meg. Sajnos én sem kímélem magam, állandóan cipekedek, minden nap reggeltől délután 4-5-ig talpon vagyok, emelgetem a kutyáimat, sokat szaladgálok, vásárolok, stb. Tudom, hogy nem szabadna megerőltetni magam, de egyszerűen nem tudok felhagyni ezekkel a dolgokkal, egy percig sem tudok a fenekemen nyugton ülni. De nem hiszem, hogy ezzel valami nagy bajt okoznék. Ne aggódj, a babádnak nem lesz semmi baja ha egy kicsit hiperaktív vagy :)

Minden jót!

21 hetes kismami

2009. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ó, totál feleslegesen izgulsz! 18 hetesen még nem is kell őket minden nap érezni! Én 22.5 hetes vagyok, de még nekem is van, mikor egy nap alig érzem. Néha a babák is lustábbak. Nem kell izgulni, lehet fél óra múlva bejelentkezik. :)



Ja és nekem sem mindig rúgdos! Van, mikor "csak" mocorog és olyan mintha buborék vagy "gáz" mozdulna el vmilyen irányban, de ezt is ő csinálja. :)


Ne izgulj, minden rendben! :)

2009. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tök jó volt olvasni a kérdésedet és a válaszokat is rá.

Én is pont ebben a cipőben jártam:

18 hetesen (másfél hete) éreztem először, hogy tutira Ő csiklandozza belülről a hasamat (nagyon vicces volt), aztán néhány napig semmi, és mostanában is csak mintha pici mozgásokat éreznék.

Nekem is átfutott az agyamon, nincs-e valami gond, és azért nem mocorog. Ráadásul a múlt héten elvágódtam egy csúszós járdán, és izgatottan vártam az UH-t. Hál' Istennek, minden rendben.

Hajlamos vagyok bepánikolni minden apróság miatt, de ilyenkor segít megnyugodnom, ha arra gondolok, hogy Ő már egy életrevaló, önálló kis lény, akit Istentől kaptunk ajándékba. Az Ő élni-akarása szerintem erősebb, mint azt én gondolnám.

Szép várakozást! (mármint a baba születésére:)

egy 19hetes 4napos kismama

2009. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!