Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hogy érzitek ma...

Kismamák, hogy érzitek ma magatokat?

Figyelt kérdés

Ma még egész nap alszom el, semmi értelmeset nem csináltam, pedig lenne mit pakolászni. Ehelyett mindig újra az ágyban kötök ki. Álmosnak, gyengének érzem magam. Az időjárás miatt lehet? Ugye nincs semmi bajom? A bébi ugyanúgy mocorog, mint szokott. :)

36hkm


2012. máj. 14. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most leszek 33 hetes! Alig tudtam reggel felkelni, abból is inkább délelőtt lett! Megcsináltam a dolgom, de most is hulla vagyok! Párom, ha ő szerintem végig alussza a napot! :D , csak éjszakára megy dolgozni! Sosem szokott ilyen lenni, szóval szerintem biztos az idő miatt van! A pici is alszik, mindig mocorog, de a front őt is elálmosította!
2012. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha=na bocsi
2012. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom... Bár én még "csak" 16 hetes vagyok, de egész nap el akarok aludni... Pedig a rosszullétes időszak elmúlásával úgy éreztem tele vagyok energiával...

Hát ma nem! Pedig dolgozom... :'( Rá tudnék bukni az íróasztalra... Az előbb pisilés közben kicsit behunytam a szemem. Hát ott bírtam volna maradni és úgy aludni! Legyen már 4 óra! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Pihenjetek addig helyettem is! ;-)

2012. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos az időjárás.Engem is folyamatosan visszahúz az ágy,semmit nem csináltam meg amit tegnap elterveztem.Kedvetlen és erőtlen is vagyok.Azt hiszem ez a nap már így fog eltelni, holnap reméljük jobb lesz.

23hkm

2012. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tiszta depi vagyok ettől az időtől. Hiába terveztem el mára valamit, semmit nem bírok csinálni. Elvagyok a 17 hónaposommal, lustizunk, nyűglődünk.. felváltva :S :)

26 hkm

2012. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is egész nap aludnék. Azt hittem egyedi eset vagyok ilyen korú terhességnél, de ezek szerint a fronttól van.


27 hetes kismama

2012. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma voltam a terheléses vércukor vizsgálaton... no comment :)

24+3 hkm

2012. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!