Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamák, hogy...

36 hetes kismamák, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Én 36 hetes vagyok,pénteken megyek NST-re,uh-ra.Eddig minden uh szerint a kisfiunk nagyobb másfél héttel a naptári koránál.Vannak jóslóim,főleg éjjel.Nagyon feszeng már,nincs helye.Viszont tegnap óta úgy érzem,könnyebben érzem magam.És a kedvem is jobb.Ti hogy vagytok?
2012. márc. 7. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is 36. hetes vagyok. Jövő hét szerdán megyek legközelebb NST-re, legutóbb hétfőn voltam vizsgálaton, akkor volt 2222 a méhszájam. A naptári koránál egy héttel kisebb, de szerintem ennek nincs túl sok jelentősége. A nagylányom 4 héttel volt kisebb, a kicsi 2 héttel, mindkettő 46 cm-vel született, 1: 2750 g, 2: 3050 g volt.

Érdekes, nekem jóslóim most nincsenek (elsővel sem voltak), csak sokszor keményedek. Folyamatosan megy lefele a hasam, végre kapok levegőt :) Egyébként már vagy 4 hete nem tudok kijönni rendesen egy takonykórból :(

2012. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kedden megyek nst-re. Nekem is vannak jóslóim. Tegnap voltam orvosnál kicsit ki vagyok nyílva, és elkezdett megrövidülni a méhszájam. Kislányunk most 3100 gramm körül van. Ti hol fogtok szülni?
2012. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jövő hét szerdán megyek nst-re, a héten töltöm be a 36. hetet. Több mint 1 hete voltam dokinál, de nem mérte a babát, így csak annyit tudok, hogy végre befordult fejjel lefelé és zárt a méhszáj.Én épp arcüreg gyulladással küzdök, éjjelente meg min. 5x megyek pisilni. Szóval nem kicsattanóan jó a hangulatom. Pocaklakómra 30 hetesen mondta a doki, hogy 2100gr körül van a súlya..kisfiú lesz. Jóslóm eddig csak 1x volt, viszont sokat keményedik a pocim és az elmúlt pár napban nagyon aktív volt a baba.
2012. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Én a Dél-pestiben fogok szülni.

2012. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

sziasztok. Én holnap töltöm a 36. hetet. Tegnap voltam az 1. NST-n, megbeszéltem előtte a babóval, hogy mozogjon sokat. Olyan szépen táncolt végig :D Legközelebb hétfőn fogok menni. Eddig semmi problémám nem volt, kb 1 hete kelek fel éjszakánként arra, hogy wcre kell mennem. a 31. héten kezdett leszállni a pocak, de azóta sincs semmi. Jóslóim szoktak lenni, és nagyon sokat keményedek én is. Emelték is a magnerot adagomat :D 32hetesen voltunk 2135gr környékén, legközelebb 2 hét múlva megyünk UH-ra :) Ahhoz képest, hogy nem igazán fér el, elég sokat mozog, főleg a bordáimmal szeret játszani, de van amikor nagyon lenyomja a fejét(szerintem) és akkor az pár másodpercig igen tud fájni. Nekem is kisfiam lesz, első baba és már nagyon várja az egész család.

Jó babavárást, és könnyű szülést kívánok nektek :)

2012. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én Miskolcon fogok szülni :)
2012. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok, nekem azt mondta a doki, hogy betöltött 36. héttől már nem szabad magnéziumot szedni, a szülésznőm meg azt mondta, hogy 36. héttól igyam a málnalevél teát és csináljam a gátmasszást. Ti hallottatok ilyesmiről?
2012. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok én a Bajcsyba fogok szülni. Dokim szerint magnéziumot tényleg nem lehet már szedni. Gátmasszázst mi is elkezdtük, bár nem mindennap csinálom, mert annyi a dolog. De sztem érdemes csinálni, ártani nem árthat semmit sem.
2012. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem megnövelték a magnézium adagomat :/ Nem tudom, én bízok az én dokimban, szóval szedem. Eddig is szedtem végig, és semmi baj nem volt :)
2012. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok?Nekem a szerdai NST erős kilengéseket mutatott.Látni,hogy kicsit lejjebb ment a hasam,a kicsi mozgásai ritkábbak és gyengébbek.Az arcomon barna foltok jöttek,és a szám körül is kezd duzzadni.Lehet,hogy nem sokára itt a nagy nap:)))
2012. márc. 15. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!