Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy érzitek magatokat 22...

Hogy érzitek magatokat 22 hetes kismamak?

Figyelt kérdés
Arra ertem hogy van kemenyedesetek? Huzodik- e a pocak esetleg faj? Mocorog rugdos a picur? Mennyit hiztatok meg mas ilyen tapasztalat! Koszi a valaszokat!
2012. jan. 13. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mocorog, egyre nagyobbakat és erősebbeket. Hála Istennek, fogalmam sincs mi az a keményedés, és hízni még egy kilót sem híztam. A hasamon viszont nagyon-nagyon feszül a bőr, hatalmas, egy hét alatt most 4(!!!) centit nőtt... :) Néha már látszik rajta, ha erősebbet rúg.


Veled mi újság?

2012. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az elsején 4kg-ot fogytam, ahhoz képest 2kg mínuszban vagyok még mindig. Barátnőm most 5kg-nál tart de ő 20hetes.Mostanában többet érzem, hogy keményedik, de még nem olyan vészes, nem kell miatta pihennem. Az első babámnál erősebb volt, de akkor még dolgoztam is, most szerencsére otthon vagyok, így nem olyan megterhelő.

2012. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Igaz picit idősebb vagyok, 24 hetet kezdjük hétfőn.

Én dolgoztam e-hét keddig, de keményedés és nyilalás miatt, ki írtak táppénzre, rá is írták a papírra veszélyeztetett terhes. Plusz 7 kg-nál tartok. Kisfiú lesz, és főleg este - éjszaka aktív. Szedek, magnéziumot,vasat,

2012. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Csatlakozom a 22 hetesekhez. Néha szokott fájdogálni a pocim, de nem tudom, hogy ezek keményedések vagy valami más. Magne B6-ot szedek, C-vitamint, Omega3-at és Hipp Natalt iszok, de azt nem folyamatosan.

Kisfiú lesz a baba. Nagyon mocorog, már kívülről is jól látható. Gyakran odanyomja magát a hasfalamohoz és akkor nagyon jól lehet érezni, hogy az a kemény kis valami Ő. Ezt imádom :)

3,5 kg-nál tartok. A pocim mérete nem olyan óriási, de növöget. Azt hiszem még le tudnám tagadni :)

2012. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pető Vivien ***** válasza:

Sziasztok! 22hetes és 4 naposak vagyunk :)

Sosem voltam vékony így 1,5 kg pluszban vagyok, hála annak a jó égnek :)

Kisfiúnk lesz...Mocorog folyamatosan, főleg inkább este 10 után :)

Tegnap nem sokat mocorgott lehet valami összefüggés az időjárással?

a Férjem már érezte a babát a többiek még nem csípték el a pillanatot :)

Szuriznom kell magamat a terhesség alatt és vannak csomok a hasamban sajnos :( Próbálom kimasszírozni amikor beadom, de semmi. Megyek hétfőn orvoshoz hogy megmutassam neki...meg sajnos van egy érdekes fehér folyásom és nem tudok tovább várni vele...

Nektek nincsenek ilyen problémáitok?

2012. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 21+3 hetes vagyok, eddig 2 kilót híztam, még nem tudjuk a nemét, nem mutatta meg magát, rúgdos már meg mocorog, de én is azt imádom a legjobban, amikor odanyomja magát a hasamhoz és ott lesz egy dudor, szinte mintha a babámat fognám olyankor :)Én kedden voltam orvosnál kellemetlen szagú folyással és írt ki Pimafucin kúpot. Meg csinált tenyésztést, majd kedden megyek az eredményért.
2012. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én picit idősebb vagyok ma 24 hetes de azért írok ha nem bánod?!nekem szokott lenni keményedésem,első terhességem alatt is volt már ennyi idősen.de nem vészes.húzódni is szokott a hasam,meg fájdogálni ahogy nő.6 kilót híztam eddig.szedek vasat(ferrograd folic),gravidát,és béres magnézium+b6-ot.hétfőn és kedden megyek a terheléses vérvételekre.nagyon aktív a babám,aki egyébként kislány.kívülről is szépen látszik mikor mozog.május 3.-ára vagyok kiírva,nagylányom abban a hónapban tölti a 2 évet.
2012. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

09:18-as vagyok, hogy könnyebb legyen a megkülönböztetés Áginak hívnak.

Nekem is lustább, most a kisfiam, úgyhogy biztos összefüggésben van a frontokkal. De hát ez nem is csoda, hiszen minket is megvisel, nem még őket.

Vivi miért kell szurizni magad? Nekem is több folyásom van, de nem viszket, úgyhogy betudtuk terhességi folyásnak. Sajnos jobban kapható az ember ilyenkor mindenféle nyavalyára.

2012. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ó, akkor nem csak az enyém lustult ma? reggel bejelentkezett, azóta pihi van, bár tegnap nagyon aktív volt. :) első vagyok :)
2012. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pető Vivien ***** válasza:

Cleaxane-nal szurizom magamat. Mert volt egy trombozisom 4 évvel ezelőtt..és kiderült hogy Leiden génmutációm van...

Rettenetesen unom már a szurizást...már nagyon fáj is...lassan tű fóbiám is lesz lehet.. :(

2012. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!