Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-14 hetes kismamák hogy...

13-14 hetes kismamák hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyre jobban:)Végre elmúltak a rosszullétek, szerencsére :D

Te hogy vagy?

2012. márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De jó Neked,irigyellek :) Hányinger,kaja undor megvan még mindig,de remélem nekem is hamarosan elmúlik :) Hanyadik babád?
2012. márc. 1. 08:50
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én nagyon jól vagyok kezdetektől fogva! :) Jó baba, hagy pihenni, nem kínzott sosem. :) Sajnos veszélyeztetve vagyunk még egyenlőre, de semmi jele annak, hogy baj lenne. :) Már nagyon izgulunk mikor mutatja meg magát, hogy a neveken a vitánk elmúljon :)

13+3 hkm

2012. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is már múlnak a rosszullétek, amit már nagyon nem bánok, mert 6 hetet végighánytam. Kezd visszatérni az étvágyam fokozatosan.

13 hetes vagyok

2012. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szia! :) Miért vagy veszélyesztettet? Én is az vagyok. De engem kínoz mindennel a baba,de nem baj,csak Ö fejlődjön :)
2012. márc. 1. 09:29
 6/13 anonim ***** válasza:

# 3-as vagyok


PCO-m van, és inzulin rezisztenciám. Azt mondták, nem is lehet babám. :( A meddőségire visszamentem, mondtam, hogy pozitív lett a tesztem. Az endokrinológus úgy nézett rám, mint egy UFO-ra. Aztán a 7. héten elkezdett rózsaszín folyásom lenni, nagyon féltem. Megkerestem a nőgyógyászom, aki elmondta, hogy progeszteronpótlásra van szükségem, mert alacsony a hormonszintem azért lehetett. Azóta úgy néz ki minden rendben van. De mivel van az alapbetegségem és hozzájött ez a hormon probléma így kb a 20. hétig bármi megtörténhet. Az összes eredményem jó eddig, de nem biztos, hogy elég erős lett a szervezetem. De bizakodunk, mert jól vagyunk mindketten.

Az orvos azt mondta, szerencse, hogy ilyen "fiatal" vagyok, és sikerült megtapadnia a babának, mert sokkal nagyobb az esélyünk, mint pár év múlva!

23 éves 13+3 hetes kismama vagyok. :)

2012. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3as,sajnálom s szomorú a történeted,de szívből gratulálok a babádhoz :) Bízzunk benne,hogy ezek után is minden rendben lesz :) Nekem volt vetélésem,s 2 missed ab-om,ezért vagyok veszélyesztetett,de van egy kislányom már :) 26éves és 13hetes vagyok :)
2012. márc. 1. 09:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kislányodhoz, és Boldog Babavárást kívánok neked! :)
2012. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én a 7. héttől a 11 hétig voltam rosszul akkor is mindíg éjszaka sose reggel :)Nekünk első babánk lesz :)

Mostmár teljesen elmúlt szerencsére!

Gratulálok mindenkinek a babájához!

14 hetes :)

2012. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia, én pont ma töltöttem a 13-at.

Semmi bajom nem volt, és most sincs, úgy, ahogy az előző terhességeimnél sem volt semmi.

3-at várom :)

Veszélyeztetett vagyok én is, de csak azért, mert két császárom volt, és a harmadik is az lesz.

Boldog babavárást!

2012. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!