Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismamák, hogy...

11 hetes kismamák, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Szintén 11 hetes kismama vagyok az első babámat várom:-) Gondoltam jó dolog lenne, ha mindenki leírná a tapasztalatait, érzéseit. :-))
2012. ápr. 4. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
SZia:-)...én is 11 hetes vagyok és 5 napos...Elég hányos nekem ez az idoszakom, én kb 6.héttol hányok..meg rosszul vagyok...de egyébként minden ok:-)...mikorra vagy kiirva?
2012. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia. Én október 20.-ára vagyok kiírva. napközben egész jól vagyok, csak esténként kb 6-órától kezd el égni és émelyegni a gyomrom. Egész korán le kell feküdnöm ,mert csak úgy leszek jobban egy kicsit. Te mikorra vagy kiírva? :-)
2012. ápr. 5. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én 10+4 hetes vagyok ma. Az elején voltak rosszulléteim, de amióta szedem a terhes vitamint és a magnéziumot, semmi bajom. Nekem ez már a második babám, az elsővel is jól bírtam a kismamaságot. Néha szinte úgy is érzem, mintha nem is lennék terhes, semmi tünetem nincs. :)

Már alig várom, hogy megszülessen a kistesó a kisfiamnak. Október 28-ra vagyok kiírva. :)

2012. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az normális, hogy egész nagy már a hasam? 158 cm magas vagyok és 55kg. Híztam is, mert 53kg voltam terhességem előtt.
2012. ápr. 5. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Okt. 23-ra vagyok kiírva. Kb egy hétig voltak rosszullétek egy hónapja. Azóta semmi :) remélem megúsztam ennyivel a hányingereket, bár nem hiszem :)
2012. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én oktober 26 ra:-)
2012. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!