Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti lenézitek a 20 év körül...

Ti lenézitek a 20 év körül szülő kismamikat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 14:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni és most 20évesen 18hetes vagyok. Barátommal pár hónapja voltunk együtt mikor kiderült. Én mindig is abortusz ellenes voltam szóval nem volt kérdés hogy megtartom. Én nem azt tapasztalom hogy lenéznének hanem féltékenységet tapasztalok az idősebb nők részéről. Párom apjának a barátnője 40 felett szeretne szülni most először de nem jön össze neki és nem tűr meg náluk a házban. 1-2 hónap múlva amúgyis összeköltözünk bár a baba nélkül is ez volt a terv csak most egy kicsit félreteszünk még elötte. Mindezek mellett én inkább a 40 felett szülő nőket nem értem meg mert lehet most még nem érzik magukat öregnek de 50évesen a 10éves vagy az alatti gyerek után nem tudnak majd futni a játszótéren vagy hasonlók... Az meg hogy megérjék az unokájuk születését szinte kizárt. Az én apám 42 éves volt mikor születtem és cseppet sem jó egy tininek azt látni hogy az apja lebetegszik vagy esetleg meghal....
2012. ápr. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Babi0906 ***** válasza:
Valaki nagyon nekiállt lepontozni a fiatal anyukákat,én nem szoktam pontozni de azt hiszem most elkezdem.Szerintem csak az irigység szól belőlük :)
2012. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Babi0906 ***** válasza:
Nem is lehet senkit lepontozni mert itt minden válaszoló 20-23 éves és egyformán gondolkodunk.Akkor ki pontozott le mindenkit???
2012. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
nem tudom, de engem is lepontoztak. nem tudom, hogy azért, mert megírtam, hogy van végzettségem, vagy azért, mert azt is odabiggyesztettem, hogy emellett még két évet dolgoztam is külföldön..?! vagy tényleg csak szimplán azért, mert 20 vagyok :) viszont örülök, ha valakinek jó napot szerezhettem azzal, hogy megnyomhatta a válaszom alatt a piros kezet. ha már mástól nem, legalább ettől elégüljön ki az illető. szívesen, máskor is. boldog babavárást mindenkinek :) az irigykedőket és lepontozókat meg csókoltatom és ölelésem küldöm nekik.
2012. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!