Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti lenézitek a 20 év körül...

Ti lenézitek a 20 év körül szülő kismamikat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 14:05
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Nem is hogy lenézitek,hanem elitélitek??
2012. ápr. 18. 14:06
 2/34 anonim ***** válasza:
57%

Nem, miért tenném??

Ha megvan minden feltétel(megbízható társ, anyagi "biztonság" már amennyire ez lehetséges manapság) akkor azért nem, ha meg nincs akkor meg azért nem, hogy megtartotta és nem vetette el.

szóval összességében, nem, egyáltalán nem nézem le:)

2012. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
:-)
2012. ápr. 18. 14:09
 4/34 anonim ***** válasza:

1: Miért kellene első látásra lenézni valakit?

2: Az ő élete, az ő döntése.

3: Kinek van joga lenézni a másikat?

2012. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Csak feltettem ezt a kérdést hogy megértsek valamit.Mert itt már sok helyen azt olvastam hogy 25 vagy 28 éves koruk alatt a nők nem jó ha vállalnak gyerek mert bla,bla,bla....Amugy bocsi a kérdésért!
2012. ápr. 18. 14:12
 6/34 anonim ***** válasza:
57%
Nem! Az ő élete az ő dolga, attól mert fiatal még lehet jó anya. A tini kismamákat sem nézem le. (csak remélem hogy jó döntést hoztak)
2012. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%

Miért kéne lenézni vagy elítélni őket? Miért pont őket? :)

Én is szívesebben vállaltam volna 27 helyett 20 évesen, de akkor még azt sem tudtam, hogy az apjuk a világon van. Nekem az a kevésbé természetes, ha vki 40 felé lesz kismama az első babával. Természetesen őket sem nézem le, mert sokszor rajtuk kívül álló okok miatt csúszik a baba. De ha csak azt kéne eldöntenem, hogy hamarabb vagy később jöjjön, azt mondanám minél hamarabb (feltéve persze, hogy a körülmények rendezettek - van hol lakni, van kivel, és nem kell nélkülözni semmiben, én nem vágyom luxusra.)

2012. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
4/6 os vagyok, azt hittem hogy magadra érted a kérdést, de egyébként ez hülyeség hogy most valakit azért elítélni merthogy fiatal? Szerintem nem az tesz valakit éretté hogy már 40 éves, hanem hogy feltudja e fogni a dolgok súlyát, és tud e felelősséget vállalni a dolgai iránt.
2012. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
nem, mivel épp ennyi vagyok :)) viszont végzettséggel és két év külföldi munkaviszonnyal a hátam mögött! én sem nézem le a tinimamikat, de az az egy biztos, hogy 20 alatt nem vállaltam volna gyereket. nyilván az ember nem azt akarja, hogy a babát is és őt is a családja tartsa el, hanem a párjával együtt, saját erejükből neveljék fel a kicsit! legalábbis így szép és jó.
2012. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%
Én 21 éves vagyok! 28 hetes. utolsó "3 hetes" az egyetemen!! a csoport társaim tök örülnek a babámnak, és támogatnak segítenek és tök kedvesek. viszont vannak olyan diáktársaim akik összesúgnak, és kibeszélnek a hátam mögött.-és ez szőrnyű érzés. a tanárok közül is azok akiknek van már babája teljesen megért támogat és annyit segít mint még soha:):) és amúgy én úgy érzem, hogy engem nagyon lenéznek hogy korán vállaltuk a babát.mindenki azt hiszi hogy véletlen gyerek, pedig ez nem igaz, tök régóta terveztük, és olyan boldogok voltunk hogy összejött. bár mindezek ellenére boldogan sétálok végig az utcán és az iskolában is. de én úgy veszem észre hogy nagyon sokan elítélik a fiatalon szülő nőket!
2012. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!