Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26hetes kismamik hogy vagytok?

26hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Kisfiú vagy kislány lakik a pocakotokban?Neve?Hány kg-ot hiztatok eddig?Pocakotok mekkora?
2012. ápr. 12. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönöm kérdésedet, mi nagyon jól vagyunk. Kisfiú lakik odabent, már a 18. héten látták, de szombaton voltunk 4 d uh-on, ott is bebizonyította, hogy ő pasi...:)

Ádámnak hívják, már a legelejétől, mert titkon reméltem, hogy megint pasim lesz...:)

Pocakom most látványosan nagyobb lett az elmúlt 1-1,5 hónapban, amit érzek is. Kg-ban sajnos sok jött rám,kb 10-nél járok. Pedig semmivel sem eszek többet, mint terhesség előtt, sőt van mikor egészen keveset. Nem vagyok édesség függő sem, de ez van. Előző terhességnél 19 jött fel, de akkor 3 hét alatt le is ment, mert rengeteg víz volt rajtam, na meg a gyerek volt 4 kg + a méhlepény+ a magzatvíz és mondom a többi az a vizesedéssel jött.

Most meg majd kiderül. És te hogy vagy kedves kérdező? Első baba? Rólatok mit lehet tudni?

2012. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is remekül vagyunk. És majdnem ugyanazt írhatnám, mint az első válaszoló. Kisfiú lesz és Ádám! :) Mi kislányt vártunk, de természetesen a fiúnak is nagyon örülünk. 20 hetesen tudtuk meg a nemét. Eddig 4 kg jött fel, az elmúlt 1 hónapban volt hírtelen 2 kg hízás, ekkor nagyot nőtt a hasam. Ádám minden nap rengeteget mozog, szeret bebújni a bordám mögé, amit én kevésbé szeretek. :) Kezdem érezni a hasam súlyát, de szerencsére még nem megterhelő.

Kedves kérdező! Nálatok miújság? Hogy álltok a babaholmik beszerzésével? Esetleg, ha voltál mostanában UH-on megírnád a méreteket. Előre is köszönöm.

Boldog és problémamentes babavárást!

Üdv: 26+3 hkm

2012. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mikorra vagy kiírva és hol fogsz szülni?

Ez lemaradt. :)

Üdv: 26+3 hkm

2012. ápr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első bab,és kislány lakik a pocakomban.A nevét még nem döntöttük el!Képzeljétek,ha fiunk lett volna,a miénket is Ádámnak hivták volna!:) Kedden megyek uh-ra,már nagyon várom.Én 7kg-ot hiztam,pedig alig eszem,mégis rakódnak rám a kilók.A pocakomat már nehéznek érzem.Ti nem érzitek állandóan fáradtnak magatokat?Én képes lennék egész nap aludni.
2012. ápr. 13. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérlek majd írd meg, hogy hogy áll a baba méret ügyileg. Én szerencsére nagyon fittnek érzem magam, egyáltalán nem vagyok fáradékony. Jövőhéten szerintem mennem kell 2. nagy vérvételre, mert még a doki nem küldött és lassan már belépek a 3. trimeszterbe.

Lehet, hogy a te szervezeted több vizet raktároz, így emiatt is lehet több a kiló, nem feltétlenül zsírként rakódik rád.

További szép napot.

Üdv: 26+3 hkm

2012. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze,megirom.Kedden délután jövök a méretekkel!:)
2012. ápr. 13. 16:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál,ime a méretek:BPD 64,4mm,OFD 93mm,HC 251mm,ASD 56mm,AC 211mm,FL 49,5mm,becsült súly 912g.26+4 vagyok ma.üdv
2012. ápr. 17. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ! Én még várhatok vagy 2 hetet mire mehetek Uh-ra.

További minden jót!

Üdv: 27 hkm

2012. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!