Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy vagytok harmadik...

Ti hogy vagytok harmadik trimeszterben járó kismamik?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok kiírva? Izgultok már? Első baba? :)
2012. márc. 17. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerdán töltöm a 36 hetet és már minden egyre nehezebb, április 19-re vagyok kiírva. Igen izgulok, de nem félek és első babánk lesz, ha minden igaz kislány :)

2012. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én a 36. hétben járok, április 18.-ára vagyok kiírva, de ultrahang szerint már húsvétra meglesz. Alig várom már hogy velünk legyen.Második baba első kislány 2 éves, ő pedig kisfiú lesz.Sokkal nehezebben viselem ezt a terhességet.Minden probléma ami lehet előjött hányás, szorulás, aranyér...stb. A kislánynál semmi tünetem nem volt.Egyre nehezebb....már nem bírok aludni sem, rengeteget járok wc-re.... egyre lentebb van a feje.

Nagyon várjuk már..... :)

2012. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 33 hetes vagyok, elvileg május elején szülök. Kislányt várok, első baba, úgyhogy én nagyon izgulok. Sokat aggódok, hogy ne legyen koraszülött, főleg, mert eddig alig tudtunk vásárolni. A hétvégén azért elég sok mindent beszereztünk, jövő héten festés, babakocsi, szekrény, kád vásárlás, aztán még áprilisban is néhány apróság., de a lényeges dolgok meg vannak. A kórházi holmikat is lassan beszerzem magamnak! Ez most nagyon megnyugtatott! Semmi bajom nem volt eddig a terhességgel (se hányás, se fáradság, keményedés is alig), 31. hétig dolgoztam. Most már jó, hogy itthon vagyok, nagyon el tudok fáradni a sok mászkálástól, rosszul alszom, hátfájás, derékfájás ilyesmi, de azért annyira nem gáz. Alig várom, hogy lássam a kislányunkat!
2012. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Csillus25 ***** válasza:
100%
Szia,én 37.heten járok,második babánkat várjuk.A lányunk négy éves és a baba is kislány lesz...jól vagyok,csak gyorsabban elfáradok.fáj a derekam meg néha nyilalgat a hasam...nektek ??jósló??
2012. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Én a 32. hétben járok (bár kicsit káoszos, uh szerint a 33.-ban :)), május elejére várjuk a babát. Rengeteget ficánkol, és szintén rengeteget csuklik. :)) Első, és kislány lesz, borzasztóan izgatott vagyok már. Néha vannak enyhe görcsök (nem tudom, az jóslónak számít-e?), keményedések pedig már régebben, no meg egyre nehezebb az alvás, sőt néha majdnem lehetetlennek tűnik... :) De nagyon-nagyon várjuk már! :)

2012. márc. 17. 19:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én is 32 hetes vagyok (tuti a fogantatás),de Uh szerint 36hetes leszek hétfőn!De Ő is csak nagybaba lesz!

Második lányunkat várjuk,aki elég nagy gondot okoz/okozott a pocakomban!Leállta vesém mert annyira elnyomta,így van egy katéterem a vesémben:(ÉS ettől 3 hónapja húgyuti fertőzésem van!állandóan pisilnem kell,iszonyatosan fáj..Dehérfőn műtenek (kiveszik)És ha szerdáig nem görcsölök újra beakkor nem kapom vissza!


Drukkoljatok,mertmár nagyon gáza ketéter!:(


Emiatt csak bal oldalon alhatok sehogy máshogy már karácsony óta...Már utálom az éjszakákat is!Másfél óránál többet sesem alszom mert pisilnem kell :(

Pedig a kétévesemtől alhatnék! :)


Amúgy semmi problémám nincs,ilyen átlagos pocakos gondok...


ÉS nagyon várom a szülést,hogy azt a felemelő csodálatos érzést újra átélhessem,hogy együtt küzdünk!ÉSbhatalmas öröm a vége!Nagyon nagyon várommár!:)


2éves kislány és 32 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
en holnap pontosan 39 hetes vagyok es hetfon szulok! drukkoljatok!!!!
2012. márc. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia.holnap leszek 34 hetes.második baba.első kislány 2 éves,és a pocakbabám is.május 3.-ára vagyok kiírva.sokkal könnyebb ez a terhességem mint az első.csak hamarabb elfáradok,bár ezt betudom a kislányomnak.:)a szüléstől nagyon félek,sokkal jobban mint az elsőnél.azért mert már tudom mi vár rám.
2012. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azta csajok.Nő uralomlesz Magyarországon Hál isten.

30hetes vagyok második baba Ő is kislány mint az első aki 13 hónapos.

Emiatt nagyon nehezen bírom de mindjárt itt a vége.

Izgulni nem izgulok inkább izgatott vagyok.

2012. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bizony, nőuralom lesz. :) Sok boldogságot Nektek lányok, és szép, könnyű szülést! :)
2012. márc. 18. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!