Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már ilyen fájdalmad a...

Volt már ilyen fájdalmad a harmadik trimeszterben?

Figyelt kérdés

32 hetes kismama vagyok, a második kisbabámat várom. Pár napja néha húzó, szúró, nyilalló, késsel szurkáló érzésem van az alhasban, a szeméremcsont feletti részen. NEM keményedés és nem is jóslófájás, ez egy egészen új fájdalom, ilyet eddig sosem éreztem. Ha valaki igen, és tudja, hogy mitől van, ossza meg velem legyen szíves.

Dokinál 2 hete voltam, és most csütörtökön is megyek, még mielőtt leszúrnátok, hogy miért nem őt kérdezem. Fogom.


Köszönöm!


2011. febr. 13. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem nyílik ki a méhszáj, de nem vagyok doki, így csak ez egy lehetőség.
2011. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes vagyok, szintén 2. babával, és szintén hasonló fájdalmakkal. Nekem azt mondta az orvosom, hogy szedjek Calciumot. Szerda óta szedem, és tényleg jobb lett, már csak ritkán szurkál.
2011. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!