Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik ebben a honapban szulnek...

Akik ebben a honapban szulnek kismamik hogy vagytok? Van aki mar megszult?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Helló,31.-re vagyunk kiírva.Hát sokat nem mocorog,nincs már sok helye.Csuklani szokott,aludni nem igazán,3párnával szokta:)Ma voltunk CTG-n.Minden ok.Te hogy vagy ,gondolomkismama vagy te is?
2012. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 16-ra vagyok kiírva.
2012. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
persze kismama vagyok en is 19 en lesz a progis csaszarom, aludni mar nekem is borzalom, amugy kislany lesz,amikor megmozdul mar nagyon faajj,kicsit felek a szulestol, bar harmadik babam es a masodik csaszarom..
2012. márc. 14. 18:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vok,nekem ő az első kisfiú, 2 kislány után:)Már várom,hogy a karomba foghassam!!!
2012. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia.

16-ra vagyok szulesinditassal.

Mar nagyon varom, de ugyanennyire felek is.

Elso baba, es kisfiunk lesz :)

2012. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi 22.-ére vagyunk kiírva, de pénteken megyünk uh-ra, és NST-re, mert kevés a m.víz, és elég pici a baba, és akkor megvizsgál a doki, így lehet pénteken szülök. Ma elég furán érzem magam, nagyon fáj a szemérem csontom, mintha erősebb lenne a folyásom is, és a derekam is nagyon fáj, úgyhogy nemtom mi lesz. Második baba, első kisfiú, most kislány, és nagyon félek a szüléstől!

Boldog babavárást, könnyű szülést Nektek!

2012. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hat mar en is alig varom mar hogy a kezembe tartsam de csak ne felnek ennyire a szulestol...
2012. márc. 15. 01:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 04.02-re vagyok kiírva. 2. kislányom fog születni. Már nagyon várjuk a hugit, csak én nagyon félek. Fáj mindenem, de pihenni nem nagyon lehet egy 3 éves mellett. Hol fogtok szülni?
2012. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
en kulfoldon! ma megyek a dokihoz
2012. márc. 15. 14:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Én április 3-ra vagyok kiírva, de tegnap a doki megvizsgált és azt mondta, hogy 1 hét, max 2, de inkább 1. Annyit mondott, hogy még zárt vagyok, de már fel van puhulva a méhszáj. Első baba lesz, kisfiú. Már nagyon várjuk. Nem sokat mozog, már nincs sok helye. Egy hete iszom az erdei málnalevél teát. Remélem segíteni fog. Kb. másfél hete vannak menstruációs görcseim és derékfájásom.

37+2 hkm

2012. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!