Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor hány hetesen...

Nektek mikor hány hetesen ment be a párotok Uh vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Még csak most megyek a 12 hetesre, de nem tudom itt hasi vagy hüvelyi lesz, így mondtam ne jöjjön. Hüvelyinél nem szeretném ha ott lenne.

Vagy utána mikor menjünk el 3vagy 4 D-re ? Ami már hasi ?


2012. márc. 20. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Ekkor nekem még hüvelyi ultrahang volt, de a párom is bejött. Nagyon örült, hogy az első kapcsolatfelvételnél a babával ott lehetett, és hát mi olyat láthat amit addig még nem.
2012. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi járunk magándokihoz is,de csak UH-ra! Ott már a 8 hetes hüvelyire is bejöhetett, de az SZTK-s rendelésre nem engedik be!

24 hkm

2012. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem és párom sem szerette volna, ha hüvelyi UH-on bent van. 16 hetesen csináltak UH-t, azon már ott volt, mert hasi volt.

Egyébként szülésre én sem szeretném, ha bejönne velem, vajúdásnál jó ha ott van mellettem, de a szülőszobán nem. Második babánk, elsőnél nem jöhetett be, mert akkor volt a h1n1 miatt látogatási tilalom, és a folyosóra sem engedték be.

2012. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is bejött velem a legelsőre 11 hetesen. Hüvelyi volt, de ahogy az előttem szólók mondták, a fejemnél állt. Meg hát amúgy is látott már "odalent" :D. De a viccet félretéve, nagy élmény volt, hogy mindketten ott voltunk, mikor először hallottuk dobogni a szívét. Ráadásul a babánk szabályosan megijedt a közeledő készüléktől és "átugrott" a méhem másik végébe. Ez volt az első aggodalom, amit a gyermekünkért éreztünk ("szegénykém, hogy megijedt!") és hát jó volt ebben is osztozni. De ha te nem szeretnéd, hogy ott legyen, vagy ő feszélyezve érezné magát, az teljesen érthető. Bár annyit hozzátennék, hogy mi sem vagyunk "gátlástalan" típusok az intimitás határait illetően, de ez mindkettőnknek belefért.
2012. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a 9. hétben jártam,mikor első alkalommal mentem.Úgy volt hüvelyi lesz,így kértem a páromat,hogy had menjek egyedül,de végül hasi uh-t csináltak és nagyon bántam,hogy nem engedtem bejönni.Akkor tudatosult bennem igazán,hogy egy pici szív dobog az enyém alatt.A 12 hetesre együtt mentünk,szerintem hatalmas élmény volt,még könnyes szemeket is láttam:)
2012. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!