Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párotok megy veletek minden...

A párotok megy veletek minden vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Nálunk mindig jött velem még vérvételre is. Ma délután mentünk volna megint dokihoz, de most nem jön velem mert a barátaival találkozik... Most ezen teljesen ki vagyok borulva! Lehet gyerekesen hangzik, de megígérte hogy majd mindig jön velem és most nagyon rosszul esik hogy nem akar jönni.. Ez az első ilyen alkalom a 25 hét alatt, de már sírtam is miatta. Lehet csak én túlzom el, sőt biztos de egyszerűen nagyon zavar. Mit csináljak? Mivel nyugtassam le magam?

Nem mintha egyedül félnék a dokinál vagy ilyesmi csak szeretném ha ott lenne velem és ő is látná a babánkat, de most ez úgy jön le hogy egyszerűen nem érdekli vagy nem is tudom.:(


2008. aug. 1. 08:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nahát, én ezt nagyon furcsállom hogy a barátai fontosabbak mint te és a kisbaba. Beszélj vele erről.
2008. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is furcsa. Eddig mindig nagyon lelkes volt és egyébként nagyon jól elvagyunk. Látja, hogy mennyire zavar hogy nem jön velem és annyit mondott csak, hogy: "ne haragudj", inkább azt kellett volna mondania hogy eljön velem és majd máskor találkozik velük.. Dehát nem!:( Ezek után nem is szivesen beszélgettem vele. És ő se mondott semmit.
2008. aug. 1. 08:46
 3/19 anonim ***** válasza:

ugyan már!! nem lehet hogy te vagy érzékenyebb? hiszen dolgoznak benned a hormonok. persze ha tényleg megígérte hogy mindenhova megy veled akkor nem szép dolog most ez tőle, de szerintem neki is fel kell dolgoznia hogy apa lesz.

ne ess abba a hibába hogy erőszakos vagy mert annak soha nincs jó vége. van amikor te nem akarsz valamit és akkor ő sem sír! ne úgy fog fel hogy nem érdekli a baba vagy hogy a haverok fontosabbak. egyszerűen neki is kell egy szabad lélegzetvétel, hiszen nemsokára nem lesz haverozás csak oákolás! különben vele próbáltad megbeszélni? mit mondott? lényeg hogy ha beszélsz vele akkor higgadtan. ne hisztizz és követelj mert azt a pasik ki nem állhatják. jó egészséget a babának.

ja! és ha uh-ra mész akkor kérj egy fotót és mutasd meg neki kedvesen ha hazamegy! lássa csak miről maradt le(de ne dörgöld oda neki). legyen csak lelkiismeret furdalása neki!

2008. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

helo.

Az én férjem nem jön velem vizsgáatokra.Nem is szeretném.Sztem teljesen fölösleges.Elmegyünk majd egy 4D-s babamozira,oda eljön.meg valószínűleg a szülésre.de minden vizsgálatra.ugyan már.azert nem kell túlzásba vinni a dolgokat.

2008. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kinek mi a túlzás...

Nálunk ez egyáltalán nem számít túlzásnak, minden kapcsolat más és én nagyon örülök neki hogy mindenhova jött velem eddig!! Nem én erőszakoltam rá!


Ezen, hogy nem jön velem majd próbálok túllépni, lehet én reagálom csak túl, kicsit érzékenyebb vagyok mostanában. Igen, az uh-s képre már én is gondoltam. Nem lettem nyugodtabb, de azért köszi a válaszokat!:)

2008. aug. 1. 08:57
 6/19 anonim ***** válasza:

én nem csak a vizsgàlatokra nem viszem,de a szülésnél sem akarom,hogy ott legyen.

nem minden férfi romantikus,vagy érzékeny.az enyém sem.ezért nem engedem meg ö maga se jön.az nem jelenti,hogy nem lesz jo apa,vagy nem örül a babànak,de a vizsgàlatokhoz neki annyi kedve van,mint nekünk a focihoz....

szerintem ne szomorkodj!

2008. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig eljött a párom minden vizsgálatra és én is hasonlóan éeztem volna mint most te he 1x nem így tette volna ezért abszolút megértelek. Próbáld megbeszélni vele azt hogy a vizsgálat után menjen el a barátaival találkozni, mert igaz hogy neki is fontos hogy néha kicsit kikapcsolódjon, de neked meg az fontos, hogy ott legyen veled.
2008. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az én párom is jön velem minden vizsgálatra, pedig volt bőven, mert voltak komplikációk a terhesség alatt. Ennek ellenére akkor sem tudnám otthon hagyni, ha szeretném, bár nem is szeretném, én is sokkal jobban érzem magam, ha ott van velem, mert mindig nagy orvoskerülő és kórházutáló voltam.

Azt hiszem, hogy kettőnk közül én vagyok az, aki szívesebben menne inkább a barátokkal találkozni vizsgálat helyett... :-)

Még a védőnőhöz is eljött velem második alkalommal, mert azt hitte, hogy ott rengeteget fogunk a babáról beszélgetni és sok-sok érdekes dolgot fog hallani, de természetesen csalódott, mert rájött, hogy a vérnyomásomon, a vérvételi eredményeken és a pisimintáimon kívül nem sok mindenről beszélünk, úgyhogy többet oda nem jön, amit nem is bánok.

A helyedben most én is csalódott lennék és nem azért, mert egyedül kell mennem, vagy egyedül kell átélnem a vizsgálatot, hanem azért, mert nem osztozhatok a párommal abban az élményben, amit az uh vizsgálat ad nekem. Én úgy szeretem őt nézni, amikor bámulja a kisfiúnkat a monitoron, olyan jó látni, hogy talán még jobban elérzékenyül a babánktól, mint én és egy-egy ilyen alkalom után érzem, hogy szó szerint közelebb került a babához, mert még hetekkel később is felemlegeti, hogy milyen aranyos volt, ahogy megdörzsölte a szemét, vagy ahogy ugrált.

Ha nagyon nem akar menni a párod, akkor ne erőltesd, de beszélgess vele kicsit nyugodtan. Mondd el, hogy téged miért is bánt az, hogy ő nem lesz ott, mondd el, hogy kb mit láthatna és így miről marad le. Ha így sem akar menni, akkor el kell fogadnod.

(Most jön a nem ésszerű tanács, de ismerem magam annyira, hogy én ekkor elhívnám helyette egy barátnőmet, vagy az anyukámat, esetleg az övét. Az én páromat ismerve ekkor már megenné a fene, hogy miért más megy és miért nem ő és főleg akkor lenne mérges magára, amikor hetekig hallgathatná pl. az anyukájától, hogy milyen jó volt az uh-n látni a babát és milyen szép volt, ő meg lemaradt. Valószínűsítem, hogy ezután főleg ott feszítene minden egyes vizsgálaton. De mondom, ez csak az én kis női visszavágásom lenne, nem követendő példa!)

2008. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Eddig mindig ment, most egyszer elmenne a baratokkal, es kivered a hisztit? :) Ne tedd, mert jusson eszedbe, ezek csak a terhessegi hormonok, gondolom alapban nem vagy ilyen sarkanylany :)
2008. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Biztos te is érzékenyebb vagy, mint terhesség előtt, de teljesen érthető, hogy szeretnéd, ha veled menne. Én is elvárom a férjemtől, hogy ott legyen. Nálunk is előfordult egyszer, hogy nem tudott eljönni, mert külföldön volt, de nagyon nem esett jól.

Szerintem kérd meg, hogy gondolja át, végül is a vizsgálat után is találkozhatnak, ez nem vesz egy egész napot igénybe. Ha így sem szeretne elmenni veled, akkor lehet, hogy más oka van.

2008. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!