Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párotok megy veletek minden...

A párotok megy veletek minden vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Nálunk mindig jött velem még vérvételre is. Ma délután mentünk volna megint dokihoz, de most nem jön velem mert a barátaival találkozik... Most ezen teljesen ki vagyok borulva! Lehet gyerekesen hangzik, de megígérte hogy majd mindig jön velem és most nagyon rosszul esik hogy nem akar jönni.. Ez az első ilyen alkalom a 25 hét alatt, de már sírtam is miatta. Lehet csak én túlzom el, sőt biztos de egyszerűen nagyon zavar. Mit csináljak? Mivel nyugtassam le magam?

Nem mintha egyedül félnék a dokinál vagy ilyesmi csak szeretném ha ott lenne velem és ő is látná a babánkat, de most ez úgy jön le hogy egyszerűen nem érdekli vagy nem is tudom.:(


2008. aug. 1. 08:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Majd rákérdezek, hogy most akkor akar e jönni vagy mivan. Próbálok majd nem hisztizni, bár tudom hogy nemtudom befolyásolni ezeket a "kitöréseket", de majd megoldom valahogy. Köszi szépen mindenkinek a választ!

Mostmár nem érzem magam olyan hülyén, hogy tudom nem csak nekem fontos hogy ott legyen a párom!:)

2008. aug. 1. 10:35
 12/19 anonim ***** válasza:

Hidd el, a terhesség miatt érzékenyebb vagy, és azért érzel most így. 1 év múlva csak legyintsz majd, ha eszedbe jut. Lehet, hogy most olyan programja lesz a párodnak a barátaival, ami neki nagyon fontos, és máskor nem lehet megismételni. Azért se hisztizz, követelőzz vele szemben, mert akkor a jövőben úgy érzi kötelességből kell veled tartania, és az mégsem olyan ha muszájból kell menni, mintha önszántából kísér el.

Egyébként nekem is jön a férjem minden vizsgálatra, csodálkozom is, hogy férfi létére így bírja... mert anyáink idejében fel sem merült szerintem, hogy az apuka is ott legyen, (jó, akkor nem volt ultrahang, de akkor is).

Szerintem ha hazajön mond el neki hogy milyen rossz volt neked egyedül menni (hiszem úgyis látni fogja rajtad), de tedd hozzá, hogy a hormonok miatt vagy érzékeny. Így nem érzi úgy, hogy szemrehányást teszel.

2008. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az én párom mindig elvisz kocsival, de ott meg is vár. Rendelőfóbiás, nem tudok vele mit kezdeni, a legutóbbi UH-ra bejött, mert beerőltettem. Nagyon élvezte, de rendesen rosszul is lett. Szóval, próbálj megnyugodni, és egy "szabadnapot" engedni neki :) Fel a fejjel, a következőre ugyis elmegy veled.
2008. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak kicsit érzékeny vagy a terhesség miatt!

Az én párom eddig csak 1szer volt velem vizsgálaton, amikor megállapították, hogy tehes vagyok, de azóta nem tud jön, mert dolgoznia kell. Mert hiszen valakinek azt is kell, hamár én nem tudok. Persze nekem is rossz, hogy nem tud jönni velem, de szerinem azért néha nekik is jár egy kis szabadság. Mert hát szerintem ez nekik nem olyan kézzel fogható élmény (mégha nagy a poci és mozog is a kicsi és persze látja az Uh-n), mint nekünk.

És ha eddig elment veled mindig, akkor 1szer talán kihagyhatja, nem?! :) Hisz még úgyis lesz alkalma elmenni veled! És a legfontosabb, hogy a szlést úgysem fogja kihagyni, mégha most egyszer ki is hagy egy vizsgálatot!

Szerintem végy nagy levegőt, menj el dokihoz és mesélj el utána neki mindet! És lehet, hogy ő is elfogja mesélni, hogy miért is ment inkább el a barátaival, mint veled. Sokkal célravezetőbb szerintem, mint (mégha finoman is) nekiszegezni a kérdést, hogy most miért is nem jössz velünk!

2008. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy egy kicsit érzékenyebb. Meg már neki is sok lehet egy picit, hogy minden a baba körül forog. Gondolj csak bele, eddig ő volt az első, most meg már nincs egyedül. Amúgy én 32 hetes vagyok. És a párom egy vizsgálaton sem volt velem. Egyszer jött el velem a 12. heti uh-ra és ennyi. De mondjuk ő azért mert mindig dolgozik...
2008. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig szerencsés vagy hogy elmegy veled minden vizsgálatra (most nem megy, de legközelebb el fog, és a továbbiakra is). Az enyém is eljön velem mindig, és nagyon örülök hogy ott van velem. Úgyhogy szerintem inkább örülj neki hogy eddig mindig elkísért.
2008. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi mindig úgy kérünk időpontot védőnőhöz, dokihoz, hogy el tudjon jönni.

Eddig mindig ott volt, vérvételeknél is ott állt mellettem, és simogatta a fejemet. :)

2008. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok hozzátenni, hogy akivel a párja mindig mindenhol ott tud lenni, az nagyon szerencsés! Az én párom dolgozik, 2 munkahelye van, hogy én itthon pihenhessek és ne legyen anyagi gondunk! Nem is várom el tőle, hogy mindig mindenhol ott legyen, bőven elég, hogy aggódik és érdeklődik az eredményekről. Az, hogy van egy hobbija, vagy vannak barátai, szerintem örülj neki! neki is meg kell osztani a gondolatait az érzéseit, vagy éppen a félelmeit a barátaival. Ez nem jelenti, hogy nem szeret úgy mint eddig, és azt sem, hogy nem várja a babót!
2008. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Hát elmentem nélküle, minden rendben volt, nem hisztiztem neki. Kiderült, hogy focizni mennek a barátaival de hogy már régóta tervezték és csak most sikerült úgy összehozni hogy mindenki ott legyen aki számít!:) Nem tettem neki szemrehányást és nem vittem magammal senkit! De ez Nektek köszönhető hogy lenyugodtam, úgyhogy nagyon szépen köszönöm Mindenkinek!:) És kellemes nyarat kívánok!:)

2008. aug. 6. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!