Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bemegy veletek a párotok a...

Bemegy veletek a párotok a vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Sztk, az uh ugyanott van, mint a vizsgáló. Legutóbb bejött velem, de csak uh volt. Legközelebb hüvelyi v. is lesz meg uh is. Doki szerintem beengedné, én meg nem akarom, hogy lemaradjon az uh-ról. Viszont egy nőgy. vizsgálat nerm hiszem, hogy nagy élmény lenne neki... Szerintetek? Nálatok hogy van?
2010. dec. 1. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is sztk-ba jártam. Bejöhetett bármikor bár mindig dolgozott így sosem ért rá. Nálunk úgy volt, hogy előbb volt a hüvelyi vizsg. akkor nem jöhetett be és mikor már felöltöztél és jött az uh akkor behívta.
2010. dec. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Uh-ra általában jött, de vizsgálatra nem, az sztem fölösleges. Sokszor nem is ért rá, mert dolgozott. De amikor nem melózott, akkor mindig eljött értem a rendelőbe kocsival és együtt mentünk haza.
2010. dec. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is fölösleges, ezzel egyet értek. De itt az van, hogy vagy bejön, vagy nem. Amikor nem jött be, az uh-ról is lemaradt, múltkor bejött, vizsgálat végül nem volt, csak uh. Legközelebb viszont lesz mindkettő megint. Azt meg nem hiszem, hogy közben kimennének érte, hogy behívják.
2010. dec. 1. 08:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam az orvos szokott szólni neki.Megvizsgál és kiszól,hogy xy jöjjön be.

Mindig úgy kezdjük,hogy beszélgetünk,megvizsgál amíg felöltözök behívja a páromat és nézzük hárman az uh-t.

32hkm

2010. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a dokival, hogy apuka szeretne bent lenni az Uh vizsgálaton, és lehetne-e szólni neki majd előtte. Aztán majd kiderül mit mond, hogy majd szól ő, vagy majd te gyorsan kimész. Ha olyan az UH, hogy vizsgálat után rögtön csinálja is, szóval nem kell felöltözni közben, akkor meg lehet, hogy bejöhet az elején, és közben megáll a fejednél, vagy a doki szól neki a vizsgálat után. De mondd meg a dokinak, hogy apuka is bent szeretne lenni, és majd ő megmondja, hogy hogy legyen, hogy szokás, biztos más is volt már így. :-)
2010. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, mondjuk én magán dokihoz járok, de már 3 uh-n voltunk, és mindig ott volt a párom. Amíg öltöztem addig beszélgettek a dokival hogy hogy smint vagyok. Nekünk hüvelyi uh volt és mindig bent volt a férjem.
2010. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg a nunit vizsgálja a doki ,addig ott ül az asszisztensével, aztán amikor uh van, akkor meg bejön mindig.

Ő is részt akar venni ezeken a vizsgálatokon :) (,de a szülést nem vállalta be. Pedig inkább ott lenne :) )

2010. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!