Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor hány hetesen...

Nektek mikor hány hetesen ment be a párotok Uh vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Még csak most megyek a 12 hetesre, de nem tudom itt hasi vagy hüvelyi lesz, így mondtam ne jöjjön. Hüvelyinél nem szeretném ha ott lenne.

Vagy utána mikor menjünk el 3vagy 4 D-re ? Ami már hasi ?


2012. márc. 20. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahová nekem kellett járnom kórházba uh-ra, ott kifejezetten tilos volt hüvelyi uh-ra másnak bejönni. A 12 hetest még nálam hüvelyivel csinálták. A következő a 19. héten volt, az már hasi, oda bejöhetett a párom is.:)
2012. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én magánorvoshoz járok, a párom a 10. héttől minden uh-n benn van velem :) 2 hetente járunk, nagyon nagy élmény neki és már most közelebb kerül a picúrhoz.


18 hkm

2012. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem már a 6 hetesre is jött :) Magándoki volt, engem meg nem zavart a hüvelyi UH, az ölembe úgyis egy papírt terítettek. Fontos volt, hogy lássunk mindent mindketten :)
2012. márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, amúgy hüvelyinél is a fejednél ül max egy kanapén, vagy áll.
2012. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jött velem 7. hetesen, neki is élmény volt, hogy látta a "baba" pulzálását. Hüvelyi volt, de előtte mit szégyellősködjek? A férjem, látott már eleget meztelenül és az uh-on amúgy sem az a lényeg, hanem, hogy a pöttömmel minden rendben legyen. A 12. heti már hasi volt, akkor már a kisfiúnk is jött velünk (igaz, ő azért, mert előtte beteg volt, így nem volt oviban). Mi 4D-re a 16. hét körül menni fogunk, még a 18. heti kötelező uh előtt. A fiunknál is így volt, így hamarabb tudtuk meg azt is, hogy mi a neme és a 4D alaposabb is mint a 2D. Engem megnyugtatott. Aztán 4D-n voltunk még a 24. és a 30. héten. Ha nem akarsz többször menni 4D-re, akkor a 24-27. hét a legidálisabb, akkor már a baba is formás, de még egészben belefér a monitorba és van helye produkálni magát! :)

Boldog babavárást!

2012. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
miért ne mehetne hüvelyire? a fejednél áll,semmit sem lát,de ha mégis akkor mi van? cifrábbakat is fog látni amikor vajúdsz,szűlsz/hányás,hasmenés,vér../ e miatt kihagyni egy ekkora élményből!! ne is haragudj,butuska vagy!!!!
2012. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is bent volt a párom a 7 hetes ultrahangon, nem mert bejönni, hátha nem tetszik a dokinak, de a doki nem szólt semmit! Azóta is minden ultrahangon benn van! És ne hagyd ki a párodat a nagy élményből! Mikor párom meglátta a babánk szívének pulzálását picit meg is könnyezte!!!
2012. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még a vizsgálatoknál is benn volt a párom az első babónál, a másodiknál már nem mindig, meg most a harmadiknál se, de csak azért, mert nincs mindig lehetőség, hogy a nagyobbakat rábízzuk valakire.

A férjem előtt csak nem szégyellem magam!!! Sőt, nekem még kifejezetten jobb érzés is, hiszen legalább van velem valaki, aki előtt nincs semmi titkolnivalóm, meg aki azért igencsak látott már mindenféle helyzetben. Nekem sokkal rosszabb a doki előtt terpeszteni... Persze ízlések és pofonok, de nekem tökéletes biztonságot ad a jelenléte, örülök, ha velem tud jönni.

Szülésnél se a fejemnél állt, négykézláb szültem a két nagyobbat, az elsőnél ő tartott, a másodiknál a derekamat masszírozta közben, mindent látott, nagy élmény volt neki, hogy láthatta, ahogy világra jönnek a gyerekei! Irigylem is érte, ő látta őket először. :-))

2012. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok butuska! Mindenki más! Én tudom nekem mi a jó és a páromnak. A szülésnél meg nem lesz bent ,mert császáros lett bizonyos ok miatt. De ha nem így lenne akkor sem szeretném ha látna ilyen állapotban. Én így gondolom, ő nem bírja az ilyen szituációkat és ennyi.

2012. márc. 20. 14:30
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A 12. hét után már hasi UH-t csinálnak. De szerintem is a legnagyobb élmény az első néhány UH, olyankor fejlődnek a leggyorsabban, nekünk nagyon-nagyon jó volt látni, hogy abból a kis fekete pöttyből lesz egyszer csak egy pulzáló kis paca, aztán pár héttel később már egy ember formájú ficánkoló babakezdemény. Mondjuk mi a párommal nem foglalkoztunk ezzel, hogy hasi, vagy hüvelyi UH, mivel ő a gyerek apja nem először látta az alfelemet :)

De ti tudjátok.

2012. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!