Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek, nyugtassatok meg!...

Kérlek, nyugtassatok meg! Félek a vetéléstől, félek, hogy valami baj lesz? 10 terhességből hány végződhet vetéléssel?

Figyelt kérdés
PCOS vagyok, teával sikerült a baba, azóta is iszom a terhesség alatt, plussz 5 féle vitamint. 6 hetes és pár napos vagyok, voltam dokinál, 1 hete, akkor mégcsak petezsákot látott, azt mondta szépen a méhen belül van. De mégis annyira félek, hogy emiatt van, hogy 1 órát is sírok, ideges vagyok, tiszta görcs, mert attól félek egyszer csak begörcsölök, és vért látok majd. Tudom, hogy ez nem jó, meg ne idegeskedjek, de mégis hogy? Nem bírom befolyásolni a gondolataimat? Ráadásul egy hete álmatlanság gyötör. Nappal egyáltalán nem, éjszaka 2 órát kell próbálkoznom, hogy elaludjak. Kérlek, nyugtassatok meg!
2012. jan. 27. 15:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Én írtam neked privit is! Van, hogy még olyankor is segít a gyógyszer, ha vérzel, de ezt előtte érdemes elkezdeni, nem megvárni a vérzést, mert akkor már sokkal

a kisebb az esélyed. Sokan azt mondják, h a baba, ha akar, megmarad, ha meg nem, akkor beteg volt. Na ez az általánosítás nagy hülyeség, főleg anyagcsere és hormonbetegségek esetén. Ne bízd a véletlenre, nagyon sok pcos ismerősöm van.

2012. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Első vagyok nagyon nehéz terhességem volt a doki utólag mondta, hogy egy csoda, hogy sikerült, de előtte nem akart beparáztatni.

Nem írom le miért mert nagyon egyedi így még senkinek nem lett babája.

Az első kb. 16 hétben véreztem is. 23. Héttől feküdnöm kellett az orvosom és a kórház 200 km- re. Rettenetes fájdalmaim voltak ahol lakom az orvosok még nem láttak ilyen esetet.

A lényeg, hogy ez a kisbaba meg akart születni és most itt van. Isten kezében vagyunk, majd akkor izgulj, ha lesz rá okod.

Élvezd a baba várást! Gyönyörű idő van, ne kombinálj! Nem fogsz vérezni! Ha végig parázod ezt a gyönyörű időszakot meg fogod bánni! Elrepül és utána azon gondolkodsz miért nem élvezted.


Boldog baba várást kívánok!

2012. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem! Remélem nem lesz semmi baj.
2012. jan. 28. 10:57
 24/27 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a gyógyszert nem írják fel, csak ha az uhon látják a hematómát. Elsö terhességemnél egyböl felírták, a másodiknál is halványan elkezdtem vérezni és nem kaptam rá gyógyszert, mert a doki nem látott hematómát.

Viszont gyógynövényboltokban lehet kapni palástfü teát, azzal természetes úton is beviheted a progit, nekem rengeteget segített, lehet, hogy azért nem lett hematóma, napi 2szer iszom.

Minden rendben lesz! Nézz utána neten a palásftü teának, ha bennem nem bízol, jót szeretnék neked!

Vigyázz magadra és élvezd a "terhes "állapotot, mert nagyon hamar el fog repülni!

2012. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Van ez az új tea: kecskeruta, ennek teljesen a metformin az alapja, ezzel sikerül te

herbeesnem a 2. hónapban. Most is iszom, napi 1 bögrével. Emellé ihatnám a palástfüvet?

2012. jan. 28. 14:27
 26/27 anonim ***** válasza:

Ha az a tea, amivel sikerült teherbe esned, metformin alapú, az az inzulinod szinten tartásában segít. A palástfütea meg hormont(progeszteron) tartalmaz, ami segít a megtartásban. Más más a hatóanyag, szerintem ihatod mindkettöt, bár én pár óra eltérést tartanék a kettö között.

Boldog babavárást!

2012. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jan. 28. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!