Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg vagyok ijedve! Nyugtassato...

Meg vagyok ijedve! Nyugtassatok meg kérlek!?

Figyelt kérdés
36+5 napos kismama vagyok. 2-3 napja drasztikusan lecsökkent a baba mocorgásának intenzitása. A napi 10 így is megvan, de nagyon aggódom érte. Nst csak csütörtökön lesz. Sokat görcsöl a hasam, nyákcsap még nem ment el. Meg vagyok ijedve, hogy valami baj van vele.
2012. jan. 10. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nagyon kicsi neki a hely odabent,azért mozog kevesebbet.Szerintem ha érzed napközben többször is,akkor nincs gond.Nyugi!
2012. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ami számít hogy délelött és délután és este vagy éjszaka is érezzed párszor, nem kell erösnek sem lennie, csak egy mocorgásnak. már gondolom olvastad ezer helyen hogy a babának sokkal kevesebb a helye így kevesebbet tud mozogni.


nekem a hasam kb 20-ik héttöl folyamatosan görcsölt, markészám szedtem a magnéziumot. Neked már azt sem kell, de ha nagyon zavar vehetsz be. Az nem befolyásolja a szülés beindulását ha beakar indulni.

2012. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató sorokat! Érzem minden napszakban, de sokszor csak 1-1 mozzanat, vagy feszülés erejéig.
2012. jan. 10. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyes babák (nem mindegyik, de a legtöbb) a terhesség vége felé nem mozog annyira. Oka, hogy kevesebb a helye már a mozgásra, illetve ő is gyűjti ám az energiát a születésre!:)

Akkor van gond, ha egyszer sem , vagy csak 1-2 alkalommal érezhető a mozgás/nap. A 10 alkalom nagyon jó!!:)

2012. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a nyugtatást! Akkor próbálok nem aggódni és én is készülni, ahogyan Ő :)
2012. jan. 10. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggòdj, ilyenkor màr nem mozognak olyan sokat. Semmi baj nincs!!!
2012. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már 39 hetes vagyok.

A 36. héttől kezdet nekem is igazán lenyugodni a babám, és mostanra már ijesztően keveset mozog. De érzem is hoyg alig fér el, én kicsi vagyok ő meg elég nagy baba.


Ennél csak egyre kevesebbet fog mozogni várhatóan, lesznek nagyon nagyon nyugodt napok, és lesznek aktívabbak.


Hiába mondanám,hogy ne ijedj meg, meg hogy természetes, mert ezt én is tudom,de mégis amikor már jó ideje nem jelentkezik, akkor én is aggódni kezdek.

És ez így van rendjén, mert így veszi észre az anya azt is ha baj van esetleg...

2012. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!