Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek, nyugtassatok meg!...

Kérlek, nyugtassatok meg! Nagyon félek?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok és úgy érzem, nagyon alacsonyan van a méhszájam. Úgy érzem, mintha "ki akarna pottyanni" belőlem valami. Görcs és vérzés nincs.

Hívtam a dokimnak is, de azt mondta, csak vizsgálattal tudja megállapítani, csütörtökön rendel, akkor megyek hozzá.

Félek, hogy elveszítem a babám. Volt már így valaki közületek?


2011. ápr. 5. 19:59
 1/8 sumergo ***** válasza:
Ne aggódj, az amúgy is ártalmas! :-)) 8 hetesen 2 második mensid marad ki, lehet ezért van. (Nem tudom, csak tippelek.) Az viszont tuti, hogy nekem is így volt, 8 hetesen kicsit lejjebb jött, majd visszament. Utána voltam dokinál,minden rendben volt. Minden nap 2x érzem, mert hüvelykapszulát kell feltennem.
2011. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Avery ***** válasza:

Szerintem ez csak pszichés, ha nincs görcs, nincs vérzés, akkor csak nem fog semmi "kipottyanni". Egyébként nem most kellene megjönnie? (mármint, ha nem lennél terhes persze) Nekem rendszeresen 4 hetente úgy tesz a szervezetem, mintha meg akarna jönni - pattanások, alhasi feszülés, ilyesmi.

Próbálj megnyugodni, arra gondolj, hogy minden rendben van odabent! A doki sem idegeskedett, hogy csak 2 nap múlva lát.

2011. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy ezen a héten lett volna a mensi ideje, meg is jelentek a ronda pattanások az arcomon. Lehet, ez miatt érzem már a hét elejétől, hogy leereszkedett a méhszájam. Remélem, tényleg ez okozza.

Köszönöm lányok a megnyugtató szavakat :)

2011. ápr. 5. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idős várandós voltam, mikor mindenféle hülye gondolat jutott eszembe. Ne idegesítsd magad, minden a legnagyobb rendben van! Csak pozitívan!!!!
2011. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szunyabt válasza:
HIdd el amíg nem görcsölsz és nem vérzel addig nem lehet semmi baj, pihenj sokat fekve ha tudsz.
2011. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen érzésem volt nekem is kb. a 11-12.hétig. De minden rendben volt :-)


25 hkm

2011. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokszor volt ilyen érzés. Pont így, ahogy írod.
2011. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: És zavartalan terhességem volt végig. Az csak egy hülye fíling, nincs jelentősége.
2011. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!