Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg kérlek hogy...

Nyugtassatok meg kérlek hogy nincs semmi baj?

Figyelt kérdés

ma van a nemvárt napja,2 pozi tesztem van,tehát terhes vagyok.viszon nincsenek tipikus tüneteim.derékfáfás van,gyakori pisilés,álmosság.ennyi

nincs pl.mellfeszülésem ami az elsö terhességemre jellemzö volt.tudom hogy minden terhesség más de mégis aggódom


2011. márc. 25. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a tesz pozitív, mi kellmég? A terhesség megléte nem a tüneteken múlik :) Különben, tényleg minden terhesség más, még ugyanannál a nőnél is. Mondjuk, nekem soha, egyik terhesség alatt se voltak tüneteim... én ezt megúsztam, igazán nem is bánom, hogy kimaradtak... 4 terhességből, 4 egészséges gyerekm született :) Gratulálok a babához! Légy boldog, hogy még nincsenek tüneteid, néhány kellmetlenséget legalább egy ideig még megúszol :)
2011. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg minden terhesség más, nekem ez a negyedik terhességem (egyet sajnos vetéltem) azt hittem engem már nem lehet meglepni, erre leszakad a derekam ami eddig sose volt. Az első kettőt minden tünet nélkül csináltam végig, egészségesek. Ezen ne aggódj.
2011. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem két teljesen különböző terhességem volt. Nem kell egyformának lennie. Sőt általában senkinél sem egyforma. Várj két hetet és lehet, hogy lesz valami tüneted. Bár nekem a kislányommal szinte semmi nem volt.
2011. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Nekem sem volt semmi tünetem az álmosságon kívül.Nem is tudtam,hogy babát várok mert megjött.Majd a második hónaptól jöttek a tünetek :mensi szerű görcs,cicifájás....

Nálad sincs semmi gond ne aggódj,élvezd a terhességet!

2 hónapos kisfiú anyukája

2011. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is a nemvárt napján teszteltem pozit,de semmi tünetem nem volt,csak néha a hasszurka,meg a megjön érzés....de utána másfél hét múlva...hááááát ne tudd meg...Elkezdődött az émelygés,hányinger!Egész nap!!minden percben úgy éreztem hogy na most ki dobom a taccsot!!de nem hánytam szerencsére,viszont egész nap szenvedtem,fel sem bírtam kelni,és enni sem tudtam semmit!

Lehet hogy nem lesz tüneted,de lehet majd csak pár nap múlva jelentkezik!Lehet mázlista vagy és nem lesz semmi!

Ne aggódj!!

Sok erőt és boldog babavárást!!:-)

15hkm

2011. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok köszönöm!
2011. márc. 25. 10:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem se volt a másodiknál mellfeszülésem a 6. hétig, aztán az is meglett :) Én is izgultam, de hidd el, semmi gond.
2011. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Addig örülj, míg nincs semmi tüneted (a pozi teszten kívül természetesen)! Nekem sem volt a 7.hétig. De utána.... a 14.hétig szenvedtem, mint egy kutya!
2011. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!