Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek, nyugtassatok meg!...

Kérlek, nyugtassatok meg! Félek a vetéléstől, félek, hogy valami baj lesz? 10 terhességből hány végződhet vetéléssel?

Figyelt kérdés
PCOS vagyok, teával sikerült a baba, azóta is iszom a terhesség alatt, plussz 5 féle vitamint. 6 hetes és pár napos vagyok, voltam dokinál, 1 hete, akkor mégcsak petezsákot látott, azt mondta szépen a méhen belül van. De mégis annyira félek, hogy emiatt van, hogy 1 órát is sírok, ideges vagyok, tiszta görcs, mert attól félek egyszer csak begörcsölök, és vért látok majd. Tudom, hogy ez nem jó, meg ne idegeskedjek, de mégis hogy? Nem bírom befolyásolni a gondolataimat? Ráadásul egy hete álmatlanság gyötör. Nappal egyáltalán nem, éjszaka 2 órát kell próbálkoznom, hogy elaludjak. Kérlek, nyugtassatok meg!
2012. jan. 27. 15:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha az a baba meg akar maradni meg fog maradni! Szépen be van ágyazodva, kezd kifejlődni. Beszélgess vele, sétálj, meditálj a babán, hogy fejlődnek a kis szervei. A jóra gondolj! Az ugyanannyi energia mintha a rosszra gondolnál és most az idő is szép. Gyönyörű spontán terhesség ez nem véletlen! Miért vetélnél el?
2012. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy PCOknál nagyobb az esélye, de iszom a teát, ami segített. Nem tudom, szimplán csak aggódok. De én se tudom megmagyarázni miért. És ha belegondolok, hogy most hétvége jön mégjobban elkeseredek. Mert eddig biztonságot adott, hogy tudtam az orvosom minden nap rendel valamikor, ha nagyon akarok el tudok menni hozzá. Viszont most nem.
2012. jan. 27. 16:12
 3/27 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá, gondolkodj pozitívan. Igaza van az elsőnek, hogy az a baba ha meg akar maradni úgyis megmarad. Nekem egyszer mondták ezt "minden fejben dől el" és milyen igaz. Nagyon féltem a toxoplazma vizsgálattól, nem lett jó az eredményem, de nem is rossz, a következő vizsgálatra úgy mentem, hogy csak jó lehet az eredményem és láss csodát jó lett :)

boldog babavárást

(és légy boldog kiegyensúlyozott kismama, ne gondolkodj ilyeneken)

2012. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha több, mint 3 hónappja szeded a metformint, akkor nem lesz vetélés!
2012. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A második hónapban sikerült.
2012. jan. 27. 16:15
 6/27 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is nehezen jött össze.Én is parázok mert megvagyok fázva,de az előbb engemet is pont itt nyugtattak meg.Szeretnék én is segíteni neked,hogy könnyebb legyen.Nézd probálj meg nyugodt maradni.Tudom,hogy nehéz mert én is így vagyok vele,de azért egy probát megér :)Feküdj le hanyatt és simogasd a pocid beszélj neki bármiről,meglátod megnyugtat.
2012. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom, ezt szoktam én is csinálni:) Csak félek, hogy egy rossz mozdulat például vagy bármi miatt baj lesz.:(
2012. jan. 27. 16:33
 8/27 anonim ***** válasza:
Na én meg pajzsmírigybeteg vagyok 15 éve és második babám hordom és az elsőt is egészségesen kihordtam, semmi gond nem volt. Most a másodikkal vagyok a 12. hétben és eddig minden tökéletes. Ha jó a közérzeted, akkor ne aggódj, minden rendben lesz. Az idegeskedéssel viszont ártasz a babinak. Hidd el végig lesz mitől aggódni, ha így fogod fel a dolgokat. De próbáld úgy felfogni, hogy minden halad a normális úton, ahogy annak kell. Egyébként meg téves az infód, a pco-soknak teherbe esni nehezebb mint másoknak, de ha már terhes akkor már nem nagyobb a kockázata, mint másnak!Minden jót nektek!
2012. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Na várj! Még egy pár dolgot elfelejtettem: Ugye azt írtam, hogy pajzsmírigybeteg vok. Na és emellett volt már egy influenzám 6-7 hetesen, aztán egy herpesviíus a számban magas lázzal, aztán három napja segre estem itthon a gyerkőc szobájában(gondolhatod a rendtől":)) kék foltos lett a csípőm meg a fenekem és sajog, ja és most meg úgy érzem, mintha megint valami nátha bújkálna bennem, kicsit kapar a torkom. Ennek ellenére tudom, hogy jól van a babó, ha összegömbölyödöm, akkor érzem mozogni is már. Múlthéten is nagyon eleven volt az uh-on. Szóval látjátok ennyi mindent kibír egy kis magzatka. Aki jól be van ágyazódva, az jól be van ágyazódva higgyétek el!!!!
2012. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Az utolsónak.Na ennek a babónak aztán vannak védő szentjei :)Azéért ha lehet te is vigyázz rá :)
2012. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!