Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 évesen terhes vagyok! Mit...

18 évesen terhes vagyok! Mit csináljak? :O:O:O:O

Figyelt kérdés
Nincsenek szüleim, nyáron jöttem ki a gyermekotthonból, saját házam van, iskolába járok,és ma délután csináltam egy tesztet...2 csík..a párom szeretné..én nem tudom!sose voltam a gyerek híve,inkább 5 kutyám van...elvetetni nem lenne szívem!!! nagy nehezen kijönnénk a pénzből!! DE NEM IS PÉNZ A GOND...nem tudom mit csináljak.......a legjobb barátnőm és a párom mellettem áll, támogat!!!
2012. jan. 23. 18:31
1 2
 11/15 anonim válasza:
19-et töltöttem most január elején, november óta nem menstruáltam, tudtam, hogy valami nem stimmel, elmentem nőgyógyászhoz decemberben, ő azt mondta, hogy csak gyulladás van a petefészkemben, beszedtem a gyógyszereket, még mindig nem jött meg, ezután megint elmentem persze egy másik nőgyógyászhoz, mert éreztem, hogy ez nem egy sima gyulladás, megállapította, hogy valóban van valami a petefészkemmel,de nem tudja, hogy mi is, elküldött laborba, a beutalón szerepelt, hogy terhességet vizsgáljanak, de a leleten már nyoma sem volt, így teltek a hetek, nem kaptam időpontot, anyukám(aki 18évesen esett velem teherbe, 19 évesen a világra hozott, és állítólag a "nagymama" akarta hogy ÉN legyek) elvitt az egyik budapesti kórházba, a sürgősségire, mert eléggé kétségbeesett, az orvos megállapította,hogy ciszta van a jobb petefészkembe, utána pár perc elteltével kijelentette, hogy 9-10 hetes terhes vagyok és nincs szívhangja, ledöbbentem, sírva fakadtam, anyukám és a barátom(akivel 5 hónapja vagyunk együtt) kint várt, kimentünk a Doktor Úrral, ránéztem anyura, tudta, és ő is sírva fakadt. Onnan nem kaptam UH "fényképet", így nem voltam biztos, hogy mekkora is a kicsi, elmentem újra, ugye a beutalóval, amit a kórházba kaptam, és egy harmadik nőgyógyász, azt mondta, hogy 5-6 hetes a terhességem. Ezek után már senkinek nem hittem, és nem tudtam, hogy valóban mi a helyzet Velem, és a babával. Anyukám, felkereste a nőgyógyászát akinél én születtem, elmentem hozzá, szerdán (01.25) és 9 hetes terhes vagyok, kaptam "képet" is a babáról. Megláttam, és elérzékenyültem.. Tudnotok kell, hogy anyukám van csak az abortusz mellett,mindenki más, beleértve a páromat,és apukámat ellene vannak. Én pedig kérdőjelekkel a fejemben, várom a keddet(az abortusz napját),mert nem tudom, h mit is szeretnék, nekem vannak céljaim az életemben, amit elszeretnék érni, és tudom, h a kicsivel nem menne, de "gyilkos" sem szeretnék lenni, én az anyagiak miatt aggódom, míg anyukám a jövőmért, és a fiatalságomért.Néha eszembe jut, hogy milyen jó lenne, ha ez mondjuk 3 hét múlva derül ki.. Tehetetlen vagyok!
2012. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen,végülis úgy döntöttünk a párommal, hogy megtartjuk a babát,félek nagyon, nagyon sok érzés kavarog bennem, szeretném is meg nem is, de ez csak az ismeretlentől való félelmem!!!bár még mindig azt állítom, hogy szívesen cserélnék,vagy "nekik adnám" azoknak,akiknek nem lehet gyerekük!!!!!persze nem adnám örökbe, csak jelképesen:)köszönöm mindenkinek a kommenteket:):):) Sok sikert a többi Kismamának:)
2012. jan. 27. 13:05
 13/15 Biaa*-* válasza:
megtartottad?
2012. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igen, ma már 29 hetes terhes vagyok, még mindig nagyon félek,de már csak azért hogy ne legyen semmi baja. nem tudom hogy jól döntöttem-e de már nem is számít:) Köszönöm mindenkinek a kommenteket.
2012. júl. 9. 20:47
 15/15 Biaa*-* válasza:
hehe sok szerencsét.:) es sok boldogsagot..:)
2012. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!