Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 évesen terhes vagyok! Mit...

18 évesen terhes vagyok! Mit csináljak? :O:O:O:O

Figyelt kérdés
Nincsenek szüleim, nyáron jöttem ki a gyermekotthonból, saját házam van, iskolába járok,és ma délután csináltam egy tesztet...2 csík..a párom szeretné..én nem tudom!sose voltam a gyerek híve,inkább 5 kutyám van...elvetetni nem lenne szívem!!! nagy nehezen kijönnénk a pénzből!! DE NEM IS PÉNZ A GOND...nem tudom mit csináljak.......a legjobb barátnőm és a párom mellettem áll, támogat!!!
2012. jan. 23. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben vállalnám!sokan vannak akik nagyon szeretnének egy babát és mégsem jön össze!Hálát adhatsz az égnek hogy nektek összejött!És ha a párod is melletted áll akkor csak gratulálni tudok!!!Sok sikert a picihez!!!(lennék én a helyedbe!!!!!!)
2012. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtartanám.A kulcs szavak,mindenki melletted áll,van saját házad,nincs hiteled.Sok boldogságot.Gratulálok a babához,nem véletlen kaptad Őt.
2012. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó hogy támogatnak és ez motiváljon,hogy mindenki örül neki. Most a hír egy kicsit sokkolt,de hidd el,pár nap alatt (ahogy látod hogy szeretnek/szeretnék a babát) máshogyan állsz ehhez a hírhez.

Nyugi!!

2012. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
én ugy látom, hogy még nagyon nem most terveztél gyermeket. s bár a legszebb dolog a világon anyának lenni, mindennek megvan a maga ideje. s ha te ezt még nem érzed elérkezettnek, akkor sincs semmi baj. az biztos ha megtartod nagyon fogod szeretni és sosem fogod megbánni. de ha ugy érzed hogy még nincs itt az ideje, akkor sincs tragédia szerintem ha elveteted. persze itt mindenki azt fogja mondani hogy tartsd meg s engem jol lepontoznak, de szerintem semmi elitélenő nincs abban h valaki 18évesen még nem akar anya lenni, s más tervei-céljai vannak még gyerekvállalás elött. kivánom hogy jol dönts!!!
2012. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatalabb koromban ( mint most) elvetettem a babát. Rá 15 évre szültem, de akkor nem jött össze olyan könnyen csak lombikkal. Bele gondoltam, ha akkor megtartom a babát az egész életem máshogy alakul, de ki tudja hogy. A mostani életemmel meg vagyok elégedve. Akkor annak idején nekem nem volt anyagi hátterem és a fiú sem állt mellettem.

De, ha te nem akarod a babát jól gondold át mert te tudod milyen szülők nélkül felnőni.

Sok sikert a döntéshez!

2012. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a "támogatását",mindenkinek igaza volt!Sose akartam gyereket...főleg nem 18 évesen...kb 3-4 hetes vagyok, most reggel megyek nőgyógyászhoz. Van időm gondolkodni,és minden eshetőséget átnézek,átgondolok!!!Sajnálom, azokat,akiknek nem jött össze,én most szívesen cserélnék velük ha lehetne!!!Még egyszer köszönöm mindenkinek:):)
2012. jan. 24. 06:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nagyon együtt érzek veled. Régen úgy gondoltam, ha lesz gyerekem lesz, ha nem, nem. Annyira nem akartam, de 30 fölött találkoztam a férjemmel és pár év után éreztem, hogy most jött el az idő, ahogy múlik az idő sok minden változhat.
2012. jan. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz döntés az biztos, viszont van házad, hitel nélkül,ami a mai világban nagy szó!

Azt kívánom,hogy jól dönts!!E.

2012. jan. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudjátok az hogy van házam, egy támpont,..de ezzel semmivel nem lesz jobb:)tudom, másnak még ennyi sincs! de nekem se szakmám, egy kis városban élek,ahol az emberek ujjal mutogatnak a másikra,és a munkalehetőség egyenlő a nullával!!! 10 év alatt az intézetben sok mindent láttam..13 éves cigány lány abortuszra megy meg stb...egyszer láttam egy abortuszról szóló régi amcsi filmet..tesóm sírt,én meg csak annyit mondtam neki "ez még nem ember"...hát ezt akkor könnyebb volt mondani!
2012. jan. 24. 16:12
 10/15 anonim ***** válasza:
akkor megtartod végül?
2012. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!