Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 évesen terhes vagyok?

16 évesen terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ma derült ki (voltam dokinál), hogy (már) 15+3 hetes terhes vagyok :O

Gumival védekeztünk mindig a barátommal és egyszer sem láttuk, hogy kiszakadt volna. És az volt az érdekes, hogy rendesen megjött a menstruációm, nem volt olyan tünet sem amiből a terhességre következtethettünk volna.

Pár nappal ezelőtt vettük csak észre, hogy mintha fel lennék fújódva, tehát picit már gömbölyödik a pocakom és ezért mentem ma el nődokihoz... kis is derült, hogy 15+3 hetes vagyok.

Megtartjuk a babát, de váratlanul ért minket, szüleink is tudják már. Barátom 19 éves.

Mit gondoltok? Ti is megtartanátok ebben az esetben a babát? (Szerencsére elmondhatom, hogy nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel és a barátommal is és anyagilag sem állunk rosszul)


2011. dec. 27. 16:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Ha már megvan, persze, hogy megtartanám. De azért 16 évesen dugni összevissza, hallod... Mi lesz a sulival?
2011. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Nincs is más választásod, a 12. hét után csak akkor veszik el a babát, ha súlyos beteg, tehát ha akarnád se vetethetnéd már el.

Egyébként én is megtartanám, soha nem lennék képes ártani egyetlen gyerekemnek sem.

2011. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

hűha ez a baba nagyon meg akar születni ha védekezés ellenére is becsúszott:S


amúgy valóban 12 hét után nem is tudod elvetetni

2011. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ilyen jo a kapcsolatod a szuleiddel és tényleg megérted azt hogy nincs már annyi buliba járás hanem egy életre anya leszel akkor igen.Joval idosebb vagyok nálad és mindenféle szitum volt már és melletem nem állnak a szuleim sajnos:(Rosszul ne értsd de ha a pároddal szétválnának az utatok akkor nagyon kell a szuloi támogatás.Sok boldogságot és csakis a legjobbakat.Szia:)
2011. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Kedves első! Miért kell bunkónak lenni? A kérdező normálisan leírta, hogy védekeztek, mégis becsúszott. Nem azért lett terhes ,mert 16 évesen minden éjszakai bulin seggrészegre issza magát, aztán a bárpulton mindenki megkeféli.

Szóval kérdező, igen, megtartanám. Nem lenne szívem elvetetni. Ráadásul, ha ilyen körülmények között is megfogant, akkor csak lesz valami értelme. Sok szerencsét hozzá :) Amúgy a szüleid mit szóltak hozzá?

2011. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudsz mit tenni, meg kell tartanod a kicsit, ebben az időben nem lehet már válogatni a lehetőségek között! Vigyázz magadra, és a babára is!

Sajnos, nem sajnos 16 évesen a mai világban nem feltűnő,egyedüli eset sem a szexualitás, sem a várandóság! Nem úgy, mint a mi korunkban!

2011. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos 12 hét után is el lehet legálisan vetetni, legfeljebb nem Magyarországon... De inkább nem adok ötleteket...

:) Gratulálok!! Ez nagyon szép és nagy kaland lesz! Biztosan szép család lesztek ilyen háttérrel :)

2011. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Legálisan 12. hét után már tnyleg nem vetetheted el, de ahogy írod nem is akarod, így hát mi is a kérdés?!

Természetesen megtartanám, hiszen más út nincs.

2011. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azt hiszem gratula! Sok boldogságot a kicsihez!:) Kicsit korainak tartom,de ha a szülők tudnak támogatnak,s a barátod is normálisan áll a dologhoz akkor miért ne:) Szép időszak lesz az életedben!:))
2011. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
szia gratulálok,irigyellek:))))jó lesz a jővő évi karid:)
2011. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!