Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki aki 14 évesen terhes...

Valaki aki 14 évesen terhes lett/szült?

Figyelt kérdés
Szüleitek mit szólt? Párotok mennyi idős volt? Megtartottátok? Iskola??
2010. aug. 1. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmeséled a történeted?
2010. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem még nincs baba :) csak kíváncsi vagyok hogy ha valaki ennyi idősen szült mi történt utána...
2010. aug. 1. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van. Megtartottuk, magántanuló lettem, és a fiunk apja azóta a férjem.

A szüleim csak a finishben tudták meg (38.hét), így a hirtelen sokk után kénytelenek voltak elfogadni és örülni.

19/L

2010. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:) Én ha terhes lennék akkor apukám megverne pont úgy mint anyukámat.... Elvetetni nem fogom ha véletlen becsúszik. Én csak aputól félnék amúgy minden meglenne a babusnak.
2010. aug. 1. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes gondolatok és elképzelések:S Jól olvasom? Apud megverte anyudat???
2010. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a verés apukád részéről nagyon durva! Téged is bánt?

Egyenlőre igyekezz kivédeni a teherbeesést,ráérsz még.

Én ugyan 20 évesen szültem először,de azt hiszem,így is a baba mellett kellett felnőtté válnom. Mostmár 12 éves nagylány,van két kisebb tesója,beértem.

De nem örülnék,ha néhány éven belül terhes lenne (tuti nem verném meg,nem bántanám még szóval sem)

Rengeteg módja van a védekezésnek,alkalmazzátok!

2010. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Védekezünk :) apukám megverte anyumat. igazán engem csak anyukám akart és az ő anyukája. aztán apukám anyukája szólt rá apára h ne bántsa anyát mert meglátszik majd rajtam.... ha valamin vitatkozunk apám ordibál velem... idegbeteg állat... a kis felesége meg főzni nem tud.... most szült és nem főz.. penészes kenyér vann ?! szal anyukám is most terhes de főz mos takarí

t elmegy a városba nem olyan mint mostohám...

2010. aug. 2. 07:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég olvastam egy sztorit a hoxán. 14 évesen szült /5 hónaposan vette észre, hogy terhes/, addigra apukával már szakítottak, apa fel sem vállalta a gyereket. Megszülte a babát és a keresztszüleinek adta örökbe, a kisfiú azóta 6 éves, sokat találkozik az anyukájával, de nem tudja, hogy ő az édesanyja. A lány azóta 20 éves és van már egy kisebb fia is /talán 1,5 éves/ akit ő nevel. A két gyerek jóban van, de nem tudják, hogy testvérek.
2010. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:S
2010. aug. 2. 07:24
 10/10 anonim válasza:
Mikor általánosba jártam akkor egy 13 éves lány terhes lett de nem tartották meg.
2020. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!