Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harminchat évesen terhes...

Harminchat évesen terhes lenni nem gáz?

Figyelt kérdés
Harminchat éves vagyok,év vége felé leszek harminchét és terhes lettem.Három gyerekes családanya vagyok.A párommal már az utolsó gyereket sem terveztük,és most,hogy becsúszott egy újabb baba.Ráadásul a korkülönbségek is elég nagyok.A legidősebb 20 éves,és a legfiatalabb is 12.Még a kicsivel nem is annyira vészes ez a különbség,de a két naggyal... Orvost ajánlatos terhesség közben váltani?Márciusra terveztük a külföldre való költözésünket,de hogy terhes lettem.A gyereket mindenképp megtartom,ez egy percig sem volt kérdés.De ti szerintetek ennyi idősen nem gáz?
2010. jan. 27. 15:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Én a második gyerekkel leszek annyi idős, mint te a negyedikkel...
2010. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit sem gáz!körülöttem sokan szültek 40 felett!az sem gáz csak jobban oda kell figyelni!ezen egy kicsit sem kell aggódnod!és gratulálok a babához:)
2010. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. De Te(Ti) már hálistennek döntöttél(tetek).

Biztos lesz, aki megjegyzést tesz, de ez mindig mindenre

előfordulhat.

Jó egészséget Mindőtöknek!

2010. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Amúgy ha gáz lenne, akkor sem tudnál már sok mindent csinálni :) Inkább örülj hogy így alakult, 12 év után megint babázhatsz, szinte visszakapod a fiatalságod (nem mintha olyan öreg lennél :D)
2010. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz!

Az egyik barátnőm is 38 évesen szülte a 2. babáját.

A másik barátnőm pedig már az elsőt is 37 évesen, a 2.-at pedig 5 hónapja, 39 évesen.

Szóval te még fiatal vagy :-))

2010. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia "sorstárs"! én 37 voltam, mikor szintén "becsúszott" a pici..ő is 4. baba. Szerintem, - bár itt az oldalon sokan írták, hogy ők bizony 30-35 év fölött nem szülnének.. - egyáltalán nem gáz. Nálunk is nagyok már a tesók, valóban nagy a korkülönbség Nálunk 17 a nagy, aztán 14 és 12 évesek.. a pici meg 17 hónapos), de hidd el, az első húzódozás meg morgás után, amikor majd megszületik a pici, ők fogják legjobban imádni, ajnározni, kényeztetni! Orvost bármikor érdemes váltani, ha te úgy érzed, hogy az előzőben már nem bízol vagy nem vagy vele megelégedve..akár még az utolsó hetekben is...Gratulálok a szép családotokhoz!!!!
2010. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
egy ismerősöm az elsőt szülte ennyi idősen. dehogy gáz!
2010. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak többen gondolkodnának így, mint Te! Nem gáz szerintem se, és gondolj bele, mekkora öröm lesz mégegy picuri:)
2010. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nagyon nagyon boldog lennék a te helyedben. :) Fiatal vagy még és egy gyerek mindig öröm. Sok embert ismerek ahol nagy korkülönbség van a gyerekek között és nem volt gond. Én is szeretnék 4 gyerkőcöt csak sajnos még nem akart egy sem jönni. Lehet én is 36 évesen fogok babázni. Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok nektek. :)

2010. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én jövőre tervezem a 3.babát(a nagy májusban lesz 18,a pici 2 éves),akkor leszek a 38.évemben.Egyáltalán nem gondolnám,h öreg anyuka lennék(a barátnőm 34 éves, 1 gyereke van,a kicsi 2 éves,és még terveznek tesót)
2010. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!