Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harminchat évesen terhes...

Harminchat évesen terhes lenni nem gáz?

Figyelt kérdés
Harminchat éves vagyok,év vége felé leszek harminchét és terhes lettem.Három gyerekes családanya vagyok.A párommal már az utolsó gyereket sem terveztük,és most,hogy becsúszott egy újabb baba.Ráadásul a korkülönbségek is elég nagyok.A legidősebb 20 éves,és a legfiatalabb is 12.Még a kicsivel nem is annyira vészes ez a különbség,de a két naggyal... Orvost ajánlatos terhesség közben váltani?Márciusra terveztük a külföldre való költözésünket,de hogy terhes lettem.A gyereket mindenképp megtartom,ez egy percig sem volt kérdés.De ti szerintetek ennyi idősen nem gáz?
2010. jan. 27. 15:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

SZia!


Leírom, az én véleményemet egy gyerek szemszögéből. Az anyukám, most 42 és öten vagyunk testvérek: én vagyok a a legnagyobb 23, vagy egy öcsém 21, és három húgom: 17,13,8. A három húgomnál már segítettem anyukámnak, az utolsó kettőnél a legutolsó két-három hónapban már én főztem mostam, takarítottam, elláttam a háztartást és minden egyéb. Hozzá kell tennem, hogy az öt gyerek neveléséhez sok pénz kell, ami nekünk nem volt és ennyi idősen, ennyi gyerekkel képtelenség volt, hogy anyukám munkát találjon, szerencsére a nevelőapám keményen dolgozott a munkahelyén, anya meg otthon:) Nem volt könnyű, de el nem cserélném semmiért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sem egy olyan karácsonyért, amikor mindent meg kaphattam volna, mikor nekünk csak éppen kaja volt, sem a márkás ruhákért, sem a megvásárolt diplomáért:) SEMMIÉRT sem cserélném el az egy ágyban, összebújva töltött éjszakákat a húgaimmal, az öcsém helyett írt szerelmes leveleket, az apukám helyett megírt önéletrajzokat, a főzést vagy a házi munkát az anyukám helyett!!! Büszkék vagyok rájuk, ránk:) És a te gyermeked is büszke lesz, hogy ennyi idősen volt bátorságod, na meg kitartásod végig csinálni. És én is büszke vagyok Rád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulálok a babához!!!!!!!!!!!

2010. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!