Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 évesen terhes vagyok?

16 évesen terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ma derült ki (voltam dokinál), hogy (már) 15+3 hetes terhes vagyok :O

Gumival védekeztünk mindig a barátommal és egyszer sem láttuk, hogy kiszakadt volna. És az volt az érdekes, hogy rendesen megjött a menstruációm, nem volt olyan tünet sem amiből a terhességre következtethettünk volna.

Pár nappal ezelőtt vettük csak észre, hogy mintha fel lennék fújódva, tehát picit már gömbölyödik a pocakom és ezért mentem ma el nődokihoz... kis is derült, hogy 15+3 hetes vagyok.

Megtartjuk a babát, de váratlanul ért minket, szüleink is tudják már. Barátom 19 éves.

Mit gondoltok? Ti is megtartanátok ebben az esetben a babát? (Szerencsére elmondhatom, hogy nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel és a barátommal is és anyagilag sem állunk rosszul)


2011. dec. 27. 16:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy mit mondtál a dokinak,egyáltalán milyen panaszt mondtál?
2011. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%
Én elvetetném, még megteheted mert 18 éven aluli vagy.. Ne rontsd el egy gyerekkel az életed, inkább tanulj hogy rendes állásod legyen majd később és meg tudj élni, és amikor már minden rendben van, te pedig érett és felelősségteljes döntést meghozni képes felnőtt vagy, na akkor vállalj gyereket.
2011. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
79%
uccsó a kérdező már döntött,megtartja
2011. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Megtartjuk a babát, barátommal, szüleimmel még a párom szüleivel is átbeszéltük a dolgot és jó helyre fog születni a kicsi :) Nem azt mondom, hogy azonnal nagyon jól fogadták a szülők, de nem taszítottak el bennünket, szépen, rendesen megbeszéltük a dolgainkat.

Iskolába ameddig tudok, járok, max. átváltok magántanulóságra. De ha megszületik a baba utána is mindenképpen folytatom a sulit, ahogy adott lesz az idő.

És így van, nem összefeküdtem mindenkivel... a párom az első nekem és az utolsó :) Kicsivel több mint 1 éve vagyunk együtt és kb. 5-6 hónapja élünk nemi életet. Amúgy februárban 17 éves leszek.

A dokihoz úgyis nemsokára már esedékes volt egy vizsgálat (szeretem tudni, h minden rendben van e velem) és úgy mentem oda, hogy láttam a pocakomon a változást, meg annyi volt még a tünet (ezt el is felejtettem írni), hogy egy pár napja a szagokra érzékeny lettem, meg sűrűbben pisiltem (de ez betudható lett volna egy felfázásnak is)

csak így ezek egyre feltűnőbbek lettek. Szerencsére hányás az nincs.

Most már biztos vagyok benne, hogy nagy szeretetben fog felnőni a kicsi lányom/fiam, máris imádjuk :)

Egyébként nagyon szeretjük párommal a kis gyerkőcöket és tudunk is bánni velük (vannak a családban kicsik).

Persze ez nagyobb felelősség lesz, meg másabb de úgy érzem, hogy el fogjuk tudni látni a feladatunkat.

Ja és barátom még iskolába is jár, meg mellette dolgozik, mert most estin van.

2011. dec. 27. 22:47
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, sok szerencsét a picihez :)
2011. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%

az eddig leírtakból tényleg jó helyre megy a baba


elég érett és felelős gondolkodású vagy


a szülők is rendesek!



gratula!:)

2011. dec. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%
Csodálatos lehet ilyen fiatalon szülni :). Mire mások csak elkezdenek családot alapítani, neked már lesz egy annyi idős lányod, mint te most. És lehet, hogy a boldog nagymamaságra fogsz készülni :))))).
2011. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%
Le lehet pontozni, szerintem ez a majdnem 17 éves lány komolyabb,mint sok 25-26 éves.Gratulálok a babához!Jó egészséget kívánok nektek!!E.
2011. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat mindenkinek! :)
2011. dec. 28. 11:09
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Jajj Istenem annyira jó látni, hogy nem végződik minden becsúszott tini terhesség rosszul. Nagyon sok szerencsét kívánok neked, a családodnak, és a picinek is!
2011. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!