Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abbahagyhatom a folsav szedését?

Abbahagyhatom a folsav szedését?

Figyelt kérdés
15 hetes 3 napos terhes vagyok. Az elejétől fogva szedtem a folsavat (napi egy szemet) és egy szem magneB6-ot. Én úgy tudom hogy csak az első trimeszterben szükséges a folsav, ezért abbahagytam kb. egy hete.
2008. márc. 26. 15:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen felesleges mindent megvenni. Az elevitről túl jó véleményem nincs, ráadásul minden ilyennél felmerül, hogy csak azért kell szedni, mert jó üzlet-valakinek.
2008. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak!

Hát persze,hogy jó üzlet valakinek,mint minden amit el lehet adni.Ha gyereket szülünk az is jó üzlet sokmindenkinek,hiszen mennyi kiadás:))))))

Nem szabad mindent így nézni.Sajnos tényleg nagyon anyagias világban élünk.

Boldog babavárást mindenkinek.

2008. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem sajnálom azt a pénzt,amennyibe a vitamin kerül,pedig kicsit sem vagyok gazdag.Szerintem egyáltalán nem lehet azt a vitaminmennyiséget étellel bevinni,amennyi ilyenkor kell.De mindenki maga dönti el,hogy mit csinál.Csak aztán ne legyen sírás,hogy tönkrement a fogam,meg hasonlók...!
2008. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én most a folsavat szedem, napi egyet és a b6 vitamint a hányingerre, egyelőre ennyit, majd ha a doki azt mondjak, hogy hiányzik valami belőlem, akkor azokat is szedem, amiket mond.
2008. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én 13 hetes vagyok, megkérdeztem az orvost hogy kellene e szednem terhesvitamint, mert alapvetőleg nem vagyok egy napi gyógyszerevő.Azt mondta nem, mert a folsavnak az első 28 napban van szerepe, most meg úgyis jön a tavasz, napfény, sok gyümölcs, zöldség, az sokkal jobbat tesz. Csak a 20. hét körül kell vasat szedni.
2008. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!