Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abbahagyhatom 34 hetesen a...

Abbahagyhatom 34 hetesen a magnézium szedését?

Figyelt kérdés
A 20. héttől naponta 3X1 Magnesium Citricit szedek, de semmit sem használ.Kb 10 hete mindig kő kemény a pocakom, nálam nincs olyan, hogy keményedés, mindig kemény.Pont ezért úgy döntöttem, abbahagyom.Ezzel már nem okozhatok bajt, ugye?
2010. febr. 1. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:

A mehszajad hogy all? A sok kemenyedes nyitotta is, vagy csak kemenyedtel? Mert ha nem nyitotta eddig durvan, akkor valoszinuleg a kovetkezo ket-harom hetben sem tenne.

De max kiprobalod magnezium nelkul egy par napig es ha rosszabbnak erzed, akkor szeded meg.

2010. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak a méhnyak rövidült, teljesen zárt vagyok.Meg ugye nem ajánlott egyszerre bevenni a vas gyógyszerrel, és nekem mindig macerás volt, hogy 2-3 óránként valamit be kell vennem:)
2010. febr. 1. 10:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Én veszélyeztetett voltam, és MagneB6 helyett ezt adta a doki, és azt mondta, majd szól, ha abba lehet hagyni a szedését. Nem állította le szülésig, szülés előtt 2-3 nappal elhagytam én. 40+1 hétre szültem összesen 7 óra alatt simán.

Ha ennyire keményedsz, akkor szerintem ne hagyd el még, vagy konzultálj a dokival, pláne, ha nem használ. A sűrű keményedésekből esetleg lehet szülés és az még most nem hiányzik. Pár hetet még bírj ki.

Az meg ne is haragudj, de nem indok, hogy neked teher 3 óránként beszedni valamit.

2010. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem azért hagynám abba, mert teher együtt a két gyógyszer szedése.Hanem mert látom, hogy nincs értelme.Sajnos sztk-ba akihez járok dokihoz az nem olyasfajta doki, akinek panaszkodni lehet:(Említettem neki, de csak több pihenést tudott javasolni.A védőnő is tud róla, minden alkalommal megtapintja a hasamat, és csak a fejét csóválja, és annyit mond, ez tényleg nagyon kemény.Nem tudnak vele mit csinálni.
2010. febr. 1. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem a minap azt mondta a védönőm hogy a magne b6-ot 36hetes korig kell szedni utánna már nem fontos mert ha jönni akar a baba akkor had jöjjön. (35h)
2010. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10:09 vagyok

Ismerősömet ilyennel pár napra befektették infúzióra, hogy bent tartsák még a babát.

De ha nem használ, akkor mit mond a dokid? Miért nem ad mást?

2010. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért nem ad mást:(Illetve amikor panaszkodtam, akkor írt fel Pipolphent, szedtem egy hétig és ennyi.Se jobb, se rosszabb nem lett.Gondolom azért se fektet be kórházba, mert a méhszáj teljesen zárt, nem úgy néz ki, mintha szülni készülnék.Kiírt táppénzre, pihenek sokat, de kő kemény a hasam, és fáj, ha megyek.
2010. febr. 1. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:

tegnap 15:18 vagyok

Hát akkor csak azt tudom tanácsolni, hogy addig szedd a Mg Citricit, amíg a doki mondja és pihenj sokat, relaxálj. Lazíts, az nagyon fontos.

Minden jót kívánok!

2010. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a jótanácsot, úgy lesz:)

Neked is minden szépet:)

2010. febr. 2. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!