Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 éves vagyok és azt hiszem...

15 éves vagyok és azt hiszem terhes:S Most mit tegyek? És hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 20:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
de védekeztünk és igen lyukas volt a gumi..utána megis néztük töltöttünk bele vizet és eresztett.Most biztos hogy nem szexelünk amíg ki nem derüül hogy babás vagyok-e,nagyon félek mert tönkre menne az életem és a szüleimről nemis beszélve anyu mindig ezt mondta nekem..telefonon viszont nem akarom felhívni mert az úgy milyen lenne már..azthiszem először amúgyis a nagymamámnak mondanám el mert vele a legjobb a kapcsolatom.hétvégén jönnek haza a szüleim talán ha már a nagyi tudja akkor megkérem hogy mondja ő el anyunak..apukámtól nagyon félek..
2011. dec. 6. 20:45
 12/61 A kérdező kommentje:
és köszönöm szépen nem kértem az oltást,ha te lennél ebbe a helyzetbe fogadok hogy nem ezt irnád..a többi normálisnak köszönöm holnap mindenképpen veszek tesztet!
2011. dec. 6. 20:50
 13/61 anonim ***** válasza:
70%

Én voltam a 20.42-es.

És úgy látom gumival sem kéne ilyesmit csinálnod, mert úgy sem éri meg. Szerintem ha negatív lesz, akkor vagy 2 évig tartózkodnod kéne az aktustól. Bőven ráérnél 17 éves korodtól nemi életet élni.

2011. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
45%
Ismét egy kamuszagú történet a mindent megbánó gyereklányról......3579.rész...
2011. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
84%

A tesztet ne halogasd,mert ha nem akarod megtartani akkor minél előbb dokihoz kell menned.A szüleid elé meg állj oda és mond a szemükbe.Mond el hogy kiszakadt a gumi stb.Ha tudják hogy van barátod nyilván azzal is tisztában vannak hogy nem csak egymás két szép szemét nézegetitek.

De szerintem meg egy 15 éves lánynak még nem kell szexelnie.Ez a tanulság belőle.

2011. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
tudom mostmár milliószor megis bántam nemtudom mitkezdenék egy babával és tiszta hülyének érzem magam:(
2011. dec. 6. 20:53
 17/61 bánomisén ***** válasza:
89%

Akkor, ha holnap mégis pozitív lenne a teszt, mondd el a nagymamádnak. Ő majd biztos segít abban is, hogy hogyan mondd meg a szüleidnek.

Bízzunk abban, hogy mégsem terhes vagy, csak felfáztál.

Majd írd meg a teszt után, hogy mi a helyzet, jó?

2011. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:
igen igazatok van:S nagyinak ha meglesz az eredmény elmondom és ide is írok..20:50 es- már vártam ezeket hogy "kamuszagú" egyátalán nem kamu és ha nem tudsz normálisan irni akkor inkább menj innen
2011. dec. 6. 20:56
 19/61 anonim ***** válasza:
84%
Reggel kellene, lehetőleg az első vizeletből, tegyél mondjuk belőle egy kicsit félre,csak mert abban van a legnagyobb HCG koncentráció!
2011. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
91%

Most mit tegyek?

- Először is vegyél egy terhességi tesztet a drogériában (pár szűz forint) hogy biztos legyél a dologban.


És hogyan mondjam el a szüleimnek?

- Őszintén, egyenesen, és tárgyilagosan. Én a helyedben először az apuka-jelöltnek mondanám el, neki is tudnia kell róla. Később leülnék családostul (szülők-fiú-fiú szülei), megbeszélni, hogyan tovább.

2011. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!