Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 éves vagyok és azt hiszem...

15 éves vagyok és azt hiszem terhes:S Most mit tegyek? És hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 20:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
90%
Hogy érted, "azt hiszem"? A legegyszerűbb ha odaállsz édesanyád elé, és mindent sorban elmondasz neki, persze, ha biztos, hogy terhes vagy, és nem csak feltételezés!
2011. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
7 napja késik már sokat megyek pisilni hányok,és rossz a közérzetem.Tesztet vagy holnap vagy holnapután fogok venni de nagyon félek az eredménytől.Nem szeretnék gyereket a barátomnak elmondtam hogy lehetséges..anyukámék nincsenek itthon én pedig a barátomnál vagyok addig.
2011. dec. 6. 20:32
 3/61 anonim válasza:
35%
Ha apád lennék szétverném a pasid és a te fejedet is. 15 évesen mekkora ribanc vagy már, szánalmas...
2011. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
91%
És volt olyan dolog amire alapozod a kijelentésed? Pl. olyan aktus? Ha meg is történt, csak ha + teszted lesz, akkor szólj a szüleidnek!
2011. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 bánomisén ***** válasza:
93%

Ha majd biztos lesz, hogy terhes vagy, akkor szedd össze minden bátorságodat és egyszerűen valld be anyukádnak. Ezen nagyon nincs mit mismásolni, így is, úgy is frászt kap majd szegény. De addig ne idegeld fel, amíg legalább a teszt eredménye meg nem lesz.

És ha a barátodnál laksz most, akkor azért védekezzetek most is, mert az is lehet, hogy csak felfáztál, azért késik és jársz ennyit pisilni, és az idegességtől hánysz. Ha mégsem vagy terhes, nem kellene most teherbe esned, mert kezdheted az egész kálváriát elölről.


Egyébként miből gondolod, hogy terhes lehetsz? Nem védekeztetek? Vagy elszakadt a gumi?

2011. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
2011. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha anyukádék otthon hagynak egy 15 évest akinek barátja van,nyugodtan elmondhatod nekik!
2011. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
89%
Hát drukkolok neked,hogy ne legyen baba holnap mindenféleképpen vegyél tesztet és ha + akkor szépen lekel ülnöd anyukáddal és megbeszélni és ha a barátodba van egy kis gerincesség akkor ő is ott lesz.Nem lesz könnyű de kitartás.Drukkolok,hogy más miatt késsen.
2011. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
28%

Kedves 20.36-os én meg a te fejedet verném szét, mert te meg mekkora szánalmas vagy....

Nem azt kérte osszad neki az észt, hanem mit tegyen.

Mindenképp tesztelj, és ha pozitív csak akkor szólj. De ha netán nem pozitív, akkor köszönd meg a sorsnak és soha többet ne csinálj ilyesmit gumi nélkül, mert mint látod nem éri meg.

2011. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 chococa_aath ***** válasza:
22%
nem kell egyből lehordani a másikat!!!!!!!! szánalmas hogy valaki segitséget kér és a hellyet hogy segitséget kapna csak a rosszat kapja.. gondolkodj már el hogy veszed a bátorságot hogy elhordod mindennek?????????
2011. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!