Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok ehhez a rengeteg...

Mit szóltok ehhez a rengeteg tini terhességhez? Mi állhat a rengeteg örömteli gyerekvállalás hátterében a 18 év alattiak esetében?

Figyelt kérdés
A sok szép, kedves komment a facebook-on? Esetleg mert újra "divatba" jött a gyermekvállalás ilyen fiatalon? Mi a véleményetek és mit gondoltok, miért lett ilyen sok tini, aki ilyen örömmel vállal gyermeket akár még 18 év alatt is? Én úgy látom, hogy még Ők maguk sem tudják mit vállalnak, csak tetszik nekik maga az áldott állapot, mint olyan, na meg a pici babák ugye "CSAK" cukik és édesek. :) Na de ugyebár őket el is kell tartani vhogyan, valamint fel is kell nevelni! Egy korombeli ismerősöm (egy férfi) mondta nekem, mert van egy 3 hónapos Picikém, hogy jaj én is úgy szeretnék egy kisbabát, olyan cukik! Én erre pedig csak annyit mondtam, hogy nem csak cukiságból állnak. :) Várom a válaszokat! :)
2011. dec. 1. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is megfigyeltem,hogy egyre több ilyen tini (15-16-17 éves) olyanokat kérdez,hogy eszméletlen.Pl: nem élvezett bele a barátja,csak a hasára,hogy terhes vagyok-e.Nem tudom az ilyen minek él nemi életet.Ettől még felnőtt nem lesz,akkor lesz felnőtt,majd ha tudja azt,hogy azt a bizonyos terhességet hogyan kerülheti el.Vállalni kell a felelősséget,de az ilyen fiatalok még nem tudnak.

A cuki babának ugyancsak sok mindent meg kell venni,a nézegetéstől meg a simogatástól még nem fog jól lakni.Fiatalon szültem,de nem a szüleimre.Sőt nem is szoktam kérni őket,hogy vigyázzanak rá,ha akarják bármikor lehet velük,de én nem sózom rájuk.Imádok a kisfiammal lenni.21 évesen szültem komoly kapcsolatba.AZóta is együtt vagyunk és 1,5 éves a kisfiunk.E.

2011. dec. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azerintem enm feltétlen van több mint régebben, csak rászabadultak a "zinter"-re, ezért látjuk, halljuk ismerősöktől....


Amúgy a legtöbb felelőtlenség miatt alakul így, aztán előadják, h így akarták...

van olyan aki mégis érett rá, de nem tudják mit vállalnak, én sem mert még nem tapasztaltam, pedig nem vagyok már tini...

2011. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát ez inkább off lesz:

Én is 19 éves vagyok, 28 hetes kismama, párommal az én szüleimnél élünk, ő dolgozik, van akkora jövedelme, hogy ne anyumékra támaszkodjunk, de még nem állunk úgy, hogy megvegyünk álmaink házát, védekeztünk, és mégis terhes lettem, nem így terveztem, de elvetetni nem volt szívem, pedig megfordult a fejemben... Mondjuk nekem édesapám nem is hagyta volna, hogy szavaival éljek: ,,Megcsinálni volt eszed, akkor legyen felnevelni is"

gondolom sok szülő így vélekedik,és gyerekem majd segítek neked, tartsd meg... közben meg a 15-17 évese nem is akarja, de a külvilágnak meg azt mutatja, mert ezzel ő "naggyá" válik....

2011. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok egyetemista tervezett baba van a hasimban már 9 hete!a sok tini azért kezd el ilyen korán szexelni, mert azt hiszik így illeszkednek be a "nagyok "közé és h igy lesznek népszerűek!csak az a baj h nem velük egykorúval teszik ezt hanem idősebbel, és az idősebb nem mondja nekik h kéne védekezni meg miegymás.és öszintén szólva a szülő hibája is az h a gyereke 13 14 évesen szexel!én vagy a húgom vagy a barátaink miért nem??? talán mert olyan nevelést kaptunk, és mindig odafigyeltek ránk? szerintem igen!16 éves korom óta megvan a párom és majd 18 voltam mikor először vele voltam!ha a sok tini nem azon a sok mocskon nőne fel ami megy tv ben, vagy a szülő jobban oda figyelne rá, és máshogy nevelne, lehet nem lenne ennyi 13 éves anyuka(mellesleg aki ki is tudja hordani és élve megszüli a babát)az én bnőm is 15 évesen szült, soha nem bánta meg, igaz az élete nagyon megváltozott, de imádja a lányát.őt pl a pasija vágta át azzal h gumival védekeznek és közbe a srác nem húzta fel!tudom nem értenek velem egyet sokan!de nekem ez az véleményem!!!
2011. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!