Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg sok 26 hetesen 12 kg...

Tényleg sok 26 hetesen 12 kg plussz?

Figyelt kérdés
A védőnőm szerint igen. Mit egyek, milyen mozgást végezzek,hogy ne hízzam tovább?
2008. márc. 19. 13:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én most 33 hetes vagyok, és már több mint 20 kilót híztam. Ennek egyik oka, hogy ahhoz hogy teherbe tudjak esni, hormon tartalmú gyógyszereket szedtem. Akkor még csak 63 kiló voltam. Néhány hónap múlva mikor végre sikerült teherbe esnem, már 72 kilót mutatott a mérleg. Tegnap mértem magam 33 hetesen, és a mérlegen a 91,5 szám lejent meg. Borzasztó ez a nagy súly ilyen rövid idő alatt. Pedig higyjétek el, nem ettem hülyére magam. Ráadásul egyik napról a másikra letettem a cigit, abbahagyta a tornát is. Ja és szerintem a mi családunk ilyen. Anyukám 40, keresztanyám 30 kilót hízott.

Szóval ne aggódjatok, nálam többet hízott nő kevés van, vagy talán nincs is.

2008. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap lépek a 27. hétbe (tehát ma még én is 26 hetes vagyok) és eddig 6,8 kg-ot híztam. A nagy könyv szerint a 28. hétig 8-9 kilót lehet hízni, de szerintem ez nagyon alkatfüggő! Aki vékonyabb állítólag többet hízhat, a kicsit ducibbak pedig kevesebbet (én normál alkatúnak tartom magam, 58 kilóval kezdtem 172 cm magasan). Viszont barátnőm, aki szintén normál alkatú, már a 20. héten 10 kilót plusznál tartott. Nemrég szült és szülés után egyből 12 kiló lecsusszant róla. Úgyhogy szerintem nem kell ennyit pánikolni a kilók miatt, inkább élvezzük a babavárást! :)
2008. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

sört ne igyál , az hízlal!

boldog babavárást

2008. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

20 hetesen plussz 10 kilónál tartok.

A cigit letettem, amikor megtudtam hogy babát várok, és öt kiló fel is jött az első 12 hétben. ( hál istennek nem voltam hányós, az étvagyam is jó volt)

Szerettem volna terhes tornára járni, de nem igazán merek, mert sokat keményedik a hasam, és a dokim sok pihenést irt elő.

Próbálok nem foglalkozni a kilókkal, szerintem nem érdemes rajta görcsölni. Valahol azt olvastam, hogy annyi plussz marad rajtad a szülés után, amit az első trimeszterben híztál. (sztem amúgy ez hülyeség)

Boldog babavárást.

2008. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
22 hétben járok,s már 7 kilóval vagyok több,a védőnőm megnyugtatott:lesz ez még ennél sokkal több is!!Ezek a hónapok evvel járnak!!Az étkezéseim be vannak szabályozva(Terhességi diabetes miatt),tornázom,(kismama torna )sétálok!Persze ez alkat függő is,én 52 kg-mal kezdtem!Étkezésnél sok gyümölcs,zöldség!Ennél többet szerintem nem lehet tenni!!
2008. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!